شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی در تشریح جلسه شورای تامین استان آذربایجان غربی:

ظرفیت ها و مشکلات آذربایجان غربی در کمیسیون امنیت با حضور مسئولان ملی بررسی می شود

سرویس کمیسیون ها
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت ها و مشکلات ظرفیت ها و مشکلات آذربایجان غربی در کمیسیون امنیت با حضور مسئولان ملی به صورت تخصصی بررسی می شود.
جمعه 6 مرداد 1396 ساعت 20:26
ظرفیت ها و مشکلات آذربایجان غربی در کمیسیون امنیت با حضور مسئولان ملی بررسی می شود سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت ها و مشکلات ظرفیت ها و مشکلات آذربایجان غربی در کمیسیون امنیت با حضور مسئولان ملی به صورت تخصصی بررسی می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201707103512554734.jpg ظرفیت,ها,و,مشکلات,آذربایجان,غربی,در,کمیسیون,امنیت,با,حضور,مسئولان,ملی,بررسی,می,شود Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز جمعه 6 مردادماه شورای تامین استان آذربایجان غربی اظهار داشت: بعد از 3 روز بازدید و حضور در مرزها گمرکات، اماکن و بنگاه های اقتصادی، دریاچه ارومیه و بخش های مختلف شمالی و جنوبی استان آذربایجان غربی، جلسه شورای تامین برگزار شد تا حاصل این بازدید ها مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: این جلسه با حضور همه اعضای شورای تامین استان آذربایجان غربی برگزار شد و آقای بروجردی نیز به موضوعات مشاهده شده در سفر کمیسیون امنیت ملی اشاره کرد و بعد از آن نیز اعضای شورای تامین گزارش های مفصلی را از حوزه ماموریت خود ارائه کردند.

نقوی حسینی گفت: اعضای شورای تامین مسائل امنیتی، سیاسی، مرزبانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استان را ارائه کردند و در ادامه موضوعاتی که در بازدیدها مشاهده شده بود اعم از ظرفیت ها و کاستی های استان آذربایجان غربی توسط آقای بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مطرح شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: پیرامون راهکارها و بررسی آن ها پیشنهاداتی ارائه شد که بعد از بازگشت اعضای کمیسیون امنیت ملی به مجلس، برای رفع مشکلات و تقویت پروژه های موجود کمیسیون امنیت جلسات تخصصی را برگزار می کند تا با پیگیری مسئولان ذیربط به نتیجه برسد.

وی افزود: جلساتی در کمیسیون امنیت ملی به صورت تخصصی با حضور مسئولان در سطح ملی در بخش های مختلف برگزار می شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طولانی ترین سفر استانی کمیسیون امنیت در سفر به استان آذربایجان غربی انجام شد که به صورت گسترده و عمیق بازدیدهای کمیسیون صورت پذیرفت و نمایندگان حاضر با مردم، مسئولان و کارکنان بخش های مختلف صحبت کردند که می توان ارزیابی مثبتی را از این سفر داشت زیرا جمع بندی های خوبی انجام شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000