هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شاعری:

همه امکانات برای حرکت رو به جلو در بخش صنعت در شرق مازندران فراهم شده است/ بانک ها در حمایت از واحدهای تولیدی فعال تر وارد شوند

سرویس استان ها
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: بانک ها در حمایت از واحدهای تولیدی فعال تر وارد شوند و در رونق اقتصادی کمک کار واحدهای اقتصادی باشند.
سه‌شنبه 10 مرداد 1396 ساعت 09:59
همه امکانات برای حرکت رو به جلو در بخش صنعت در شرق مازندران فراهم شده است/ بانک ها در حمایت از واحدهای تولیدی فعال تر وارد شوند نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: بانک ها در حمایت از واحدهای تولیدی فعال تر وارد شوند و در رونق اقتصادی کمک کار واحدهای اقتصادی باشند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611106162145026.jpg همه,امکانات,برای,حرکت,رو,به,جلو,در,بخش,صنعت,در,شرق,مازندران,فراهم,شده,است/,بانک,ها,در,حمایت,از,واحدهای,تولیدی,فعال,تر,وارد,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی‌محمد شاعری در جلسه بسته رونق اقتصادی در  شهرستان گلوگاه اظهار داشت:حمایت های مناسبی از بخش تولید و رونق تولید در استان مازندران و شرق این استان انجام شده است؛اما بانک ها باید در این راستا دقت نظر بیشتری داشته و تسهیلات به موقع پرداخت کنند.

زیرساخت های توسعه اقتصادی در شرق مازندران آماده است

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه زیرساخت های توسعه اقتصادی در شرق مازندران آماده است،اظهار کرد: یکهزارهکتار زمین اراضی بانک زمین برای فعالیت اقتصادی به شهرک صنعتی واگذار شده تا با اشتغال زایی  مناسب عاملی در پیشرفت در تولید، رونق اقتصادی و کاهش بیکاری باشد.

نماینده شرق مازندران در مجلس هدف از برگزاری این نشست را توسعه اقتصادی منطقه اعلام کرد و گفت: باید توجه شود تا ضمن فراهم کردن زیرساختهای مناسب با رفع موانع اداری و مدیریت کارآمد کمک کار تولید و اقتصاد باشیم.

شاعری افزود:کار جهادی مختص همه نهادها و دستگاهها و شرکت ها است که اگر مدیریت جهادی در امور رعایت شود بسیاری از کارها انجام شده است.

وی ادادامه داد: توسعه و پیشرفت در بخش صنعت، افزایش تولید و رفع بیکاری از دغدغه های همه مسوولان در شرق مازندران است که جلسات متعدد در این راستا برگزار و چاره اندیشی شده که به نتیجه های قابل قبولی رسیده ایم.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رسیدن به اهداف مورد نظر برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت ارائه شده است تا براساس این اولویت ها، برنامه‌ها و نیازهای سه شهرستان شرق مازندران برطرف شود.

شاعری، سیاست دولت و مجلس را اقدام مناسب و جدی در بخش اشتغال دانست که در همین راستا بسته جامع اشتغال از طرف وزارت کار و با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت و تمامی بانک‌ها آماده شده و به همه استان‌ها ابلاغ شده است.

وی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده همه امکانات برای حرکت رو به جلو در بخش صنعت فراهم شده است و تولیدکنندگان و مسؤولان باید با همکاری همه جانبه و تعامل از تعطیل شدن واحدهای صنعتی جلوگیری کنند و واحدها تعطیل و نیمه تعطیل را با کار مستمر و کارشناسی راه‌اندازی کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر حمایت بانک‌ها از متقاضیان تسهیلات در بخش تولید افزود: بانکها با دقت نظر بیشتری در این حوزه وارد شده و کمک کار واحدهای اقتصادی در ارائه تسهیلات باشند و  در این راستا حمایت از واحدهای تولیدی که دارای بازار فروش هستند توجه شده و همه با هم برای حل معضل بیکاری تلاش کنیم.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران و صنعتگران یکی از مولفه‌های اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی است که مشارکت بانکها و  همکاری مناسب آنها برای حمایت از واحدهای تولیدی، موجب رفع موانع موجود بر سر راه سرمایه‌گذاران و توسعه و رونق واحدهای تولیدی می شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط