هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسن‌بیکی:

انتقال آب دریای خزر به استان سمنان باید به سرانجام برسد/ خبرنگاران حلقه اتصال مردم و مسئولان در جامعه هستند

سرویس استان ها
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی،کمبود آب را مهمترین بحران کشور دانست و گفت: انتقال آب دریای خزر به سمنان حق قانونی این استان است.
سه‌شنبه 10 مرداد 1396 ساعت 09:15
انتقال آب دریای خزر به استان سمنان باید به سرانجام برسد/ خبرنگاران حلقه اتصال مردم و مسئولان در جامعه هستند نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی،کمبود آب را مهمترین بحران کشور دانست و گفت: انتقال آب دریای خزر به سمنان حق قانونی این استان است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100689874533.jpg انتقال,آب,دریای,خزر,به,استان,سمنان,باید,به,سرانجام,برسد/,خبرنگاران,حلقه,اتصال,مردم,و,مسئولان,در,جامعه,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل حسن بیکی در سومین نشست شورای فرهنگ عمومی دامغان در سال جاری به میزبانی شورای اسلامی این شهر، با اشاره به بحث کمبود آب در کشور و تبدیل این موضوع به عنوان یک بحران مهم و اساسی اظهار داشت: انتقال آب دریای خزر به استان سمنان باید به سرانجام برسد.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی،افزود: با وجود وحدت و همدلی می توانیم در رشد و توسعه کشور سهیم باشیم که این امر در راستای مبارزه با آثار خشکسالی، بسیار اهمیت دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم،در دیگر بخش سخنان خود از خبرنگاران به عنوان مهمترین عنصر افکار عمومی در جامعه یاد کرد و گفت:خبرنگاران باید بکوشند حقایق و واقعیت های جامعه بیان شود،چرا که این قشر حلقه اتصال مردم و مسئولان در جامعه هستند و بکوشند اعتماد عمومی را با انعکاس صحیح و درست اخبار جلب کنند.

حسن بیکی با بیان اینکه خبرنگاران باید در راستای فضای وحدت و همدلی در جامعه گام بردارند و از اخباری که جامعه را دچار التهاب می کند بپرهیزند، تاکید کرد: نگاه مسئولان به خبرنگاران بسیار مثبت است و باید جایگاه خود را قدر بدانند و از آن برای تقویت اثرگذاری شان بهره گیرند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی،در ادامه ضمن تقدیر از نقش و جایگاه علمای دینی در جامعه افزود: علمای دینی همیشه محبوب مردم بوده اند؛چون در راه و مسیر انقلاب و اسلام گام برمی دارند و خدمات ارزنده ارائه کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط