هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دهقانی فیروزآبادی:

تصمیمات هیات نظارت بر اجرای برجام منطبق بر مصوبه تقابلی مجلس است

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد که تصمیمات هیات نظارت بر اجرای برجام منطبق بر مصوبه تقابلی مجلس است.
جمعه 13 مرداد 1396 ساعت 09:49
تصمیمات هیات نظارت بر اجرای برجام منطبق بر مصوبه تقابلی مجلس است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد که تصمیمات هیات نظارت بر اجرای برجام منطبق بر مصوبه تقابلی مجلس است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104997317484.jpg تصمیمات,هیات,نظارت,بر,اجرای,برجام,منطبق,بر,مصوبه,تقابلی,مجلس,است Icana

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه هیات نظارت بر اجرای برجام عالی ترین هیات نظارتی بر توافق هسته ای است، اظهار داشت: رئیس جمهور، رئیس مجلس و وزیر امور خارجه به دلیل پیچیده بودن برجام و با فرمان مقام معظم رهبری هیات مدنظر را تشکیل داده اند.

نماینده مردم تفت و میبد درمجلس دهم شورای اسلامی ادامه اد: از آنجایی که آمریکایی ها با مصوبات اخیر روح و جسم برجام را نقض کرده اند باید اقدام متقابلی از سوی ایران اتخاذ می شد که مجلس با مصوبه اخیر خود نسبت به اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه واکنش نشان داد.

وی گفت: از سوی دیگر از آنجایی که مفاد 26، 28 و 29 سند برجام از سوی آمریکا نقض شده است، هیات نظارت بر اجرای برجام موضوع را بررسی کرد و در این راستا تصمیمات 16 بندی اتخاذ کرد تا دستگاه های مختلف از جمله وزارت امور خارجه در این زمینه اقدام کند.

این نماینده تاکید کرد: البته هیات نظارت بر اجرای برجام  از مصوبه مجلس شورای اسلامی استقبال کرده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تصمیمات 16 بندی هیات نظارت بر اجرای برجام منطبق بر مصوبه مجلس است و نباید تصور شود دو تصمیم گیری موازی دراین زمینه رخ داده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000