سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خانه ملت در گفت و گو با نمایندگان مجلس بررسی کرد؛

دنیا در صحن علنی مجلس برای ایران به پا خاست/ حضور هیات های خارجی در تحلیف پروژه انزوای ایران را خنثی کرد

سرویس سیاسی
نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارند که حضور مهمانان خارجی در مراسم تحلیف که مراسمی داخلی است، پروژه جدید آمریکا برای انزوای ایران را خنثی کرد.
یکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت 16:54
دنیا در صحن علنی مجلس برای ایران به پا خاست/ حضور هیات های خارجی در تحلیف پروژه انزوای ایران را خنثی کرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارند که حضور مهمانان خارجی در مراسم تحلیف که مراسمی داخلی است، پروژه جدید آمریکا برای انزوای ایران را خنثی کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201708107646106866.jpg دنیا,در,صحن,علنی,مجلس,برای,ایران,به,پا,خاست/,حضور,هیات,های,خارجی,در,تحلیف,پروژه,انزوای,ایران,را,خنثی,کرد Icana

خبرگزاری خانه ملت، سرویس سیاسی؛ مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری که روز گذشته برگزار شد تفاوت های فاحشی با مراسم تحلیف های دوره گذشته داشت. حضور مهمانان خارجی با تشریفات بین المللی پیام های متفاوتی و مثبتی را به جهان مخابره کرد.

در شرایطی که ترامپ تلاش دارد ایران را تحریم کند و در جریان اجرای برجام با ترساندن بانک های بزرگ می کوشد تا ما از توافق هسته ای کم بهره بمانیم و از سوی دیگر عربستان دو ماه گذشته اجلاسی با حضور کشورهای حاشیه خلیج فارس برگزار کرد  تا ایران را منزوی کند، مراسم داخلی کشور ما با حضور هیات های عالیرتبه بین المللی برگزار می شود.

حضور این چنینی مسئولان و مقامات کشورهای دنیا که در سطوح رئیس جمهور، رئیس مجلس، فرستاده ویژه، روسای کمیسیون پارلمان ها دهن کجی به تلاش آمریکا، عربستان و اسرائیل برای ایجاد ایران هراسی مجدد در جهان است.

شنبه 16 مرداد دنیا در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برای ایران اسلامی مقتدر و صلح طلب ایستاد و به نظام های سلطه گر ثابت کرد دوران کدخدا منشی و زورگویی تمام شده است.

در این زمینه خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با برخی نمایندگان مجلس گفت و گو کرد که در ادامه می خوانید:

 

جمالی نوبندگانی: مراسم تحلیف فرصت خودنمایی دیپلماسی دولتی و دیپلماسی پارلمانی ایران در چهارقاره است

عضو هئیت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی و مقامات کشورهای اروپایی نظیر فرانسه ، اتریش ، ایتالیا و حتی انگلیس همگی وعده دادند که با تمام توان از تفاهم برجام حمایت خواهند کرد و حضور آنها در مراسم تحلیف پیام روشنی برای کاخ سفید و دونالدترامپ بود.(اینجا بخوانید)

 

اکبری: حضور مهمانان خارجی در مراسم تحلیف آرامش و امنیت ایران را به اثبات رساند

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حضور مهمانان خارجی در مراسم تحلیف رئیس جمهور آرامش و امنیت ایران را به اثبات رساند.(اینجا بخوانید)

 

گودرزی: شرایط ویژه ای برای دیپلماسی ایران در مراسم تحلیف ریاست جمهوری ایجاد شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حضور هیات های دیپلماتیک در مراسم تحلیف به صورت شکلی یک پیروزی دیپلماتیک برای ایران است که فراهم کننده شرایط ویژه ای است.(اینجا بخوانید)

 

نقوی حسینی: حضور معنادار هیات‌های خارجی در مجلس پس از حمله تروریستی به خانه ملت

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور هیات‌های خارجی در مراسم تحلیف رئیس جمهور با این شرایط، نشان دهنده عزت مردم و اعتماد جهانی به ایران است. (اینجا بخوانید)

 

محمودی شاه نشین: عملکرد مجلس در برگزاری مراسم با شکوه تحلیف ریاست جمهوری قابل تقدیر است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور بیش از ۱۰۰ کشور در مراسم تحلیف ریاست جمهوری راه را برای تعامل بیشتر با جهان هموار کرد. (اینجا بخوانید)

 

عباسی: شکست آمریکا و عربستان برای منزوی کردن ایران با حضور گسترده کشورها در مراسم تحلیف روحانی

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری باشکوه مراسم تحلیف ریاست جمهوری نشان داد که آمریکا و عربستان سعودی نمی‌توانند ایران را منزوی کنند. (اینجا بخوانید)

 

نجفی خوشرودی:هدف اصلی حمله داعش و سناریوی سعودی-آمریکایی به مجلس با حضور مقامات جهان عقیم ماند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یکی از اهداف حمله تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی، مراسم تحلیف رئیس جمهوری ایران بود که عملا با حضور روسای جمهوری ، روسای مجلس و عالی ترین مقامات کشورهای مختلف عقیم ماند. (اینجا بخوانید)

 

کوهکن:حضور اکثریت شورای نگهبان در تحلیف به مراسم اعتبار قانونی داد

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است زمانی که در قانون صراحتی برای تعداد حضور اعضای شورای نگهبان در جلسات وجود ندارد، با حضور اکثریت طبق روال همیشگی جلسات برگزار می‌شود. (اینجا بخوانید)

 

کاظمی: مهمانان مراسم تحلیف رییس جمهور دوازدهم نشان از همراهی جامعه بین الملل با تهران داشت

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است پذیرش دعوت جمهوری اسلامی ازسوی مقامات عالیرتبه کشورهای مختلف دهن کجی به نظام حاکم بر آمریکا بود. (اینجا بخوانید)

 

قاضی پور: مراسم تحلیف رئیس جمهور دوازدهم در تاریخ ثبت شد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری جلسه با شکوه تحلیف ریاست جمهوری شایسته تشکر است. (اینجا بخوانید)

 

صفاری نطنزی: مراسم تحلیف صف بندی کشورهای جهان در حمایت از برجام مقابل آمریکا بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در شرایطی که واشنگتن خود را متعهد به نقض برجام می داند، حضور هیات های دیپلماتیک در تهران نشان دهنده صف بندی کشورهای جهان در حمایت از برجام مقابل آمریکا است. (اینجا بخوانید)

 

دهقانی فیروز آبادی: کابوس آمریکا و عربستان در تحلیف ریاست جمهوری ایران تعبیر شد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رئیس جمهوری آمریکا خود را به آب و آتش می زند تا کشورهای مختلف را با تشکیل ائتلاف های منطقه ای و فرامنطقه ای علیه ایران وارد عمل کند اما همه دیروز شاهد بودند که همه تیرهای ترامپ به سنگ خورد. (اینجا بخوانید)

 

میرزایی نیکو: حضور هیات های خارجی در مراسم تحلیف قدرت دیپلماسی ایران را نشان داد

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که حضور هیات های خارجی درمراسم تحلیف رئیس جمهور قدرت دیپلماسی ایران را به رخ جهانان کشید. (اینجا بخوانید)

 

میرزایی: حضور کشورهای خارجی در مراسم تحلیف تبلیغات آمریکایی‌ها برای انزوای ایران را خنثی کرد

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: آمریکا پس از قدرت گرفتن ترامپ در صدد انزوای ایران است، مراسم تحلیف نشان داد که ایران با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارد روابط گسترده‌ای با جهانیان دارد. (اینجا بخوانید)

 

سلیمی: جهان به دنبال تعامل و همفکری با ایران است

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است که حضور هیات های خارجی در مراسم تحلیف رئیس جمهور به معنای علاقه جهانی به تعامل و همفکری با ایران است. (اینجا بخوانید)/

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر