سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
روابط عمومی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد:

قطع صدا در پخش مراسم تحلیف مربوط به ایراد فنی سیستم واحد سیار صداوسیما بود

سرویس فرهنگی
روابط عمومی مجلس با انتقاد از مصاحبه رئیس مرکز تولید فنی سیما،اعلام کرد: قطع صدا در پخش مراسم تحلیف مربوط به ایراد فنی سیستم واحد سیار صداوسیما بود.
یکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت 20:10
قطع صدا در پخش مراسم تحلیف مربوط به ایراد فنی سیستم واحد سیار صداوسیما بود روابط عمومی مجلس با انتقاد از مصاحبه رئیس مرکز تولید فنی سیما،اعلام کرد: قطع صدا در پخش مراسم تحلیف مربوط به ایراد فنی سیستم واحد سیار صداوسیما بود. http://cdn.icana.ir/d/019/44369.jpg قطع,صدا,در,پخش,مراسم,تحلیف,مربوط,به,ایراد,فنی,سیستم,واحد,سیار,صداوسیما,بود Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در خصوص قطعی صدا در پخش مراسم تحلیف با انتقاد از مصاحبه رئیس مرکز تولید فنی سیما، اعلام کرد« اشکال صدا در مراسم تحلیف مربوط به سیستم صوتی مجلس شورای اسلامی نبود،» لذا در این زمینه توضیحاتی را هم ارائه کرد. 
 
در این توضیحات آمده است که قبل از شروع جلسه تحلیف به مانند جلسات مشابه، دو عدد خروجی صدا از توزیع کننده، تحویل همکاران صداوسیما شد و تا لحظه قطعی صدا ، یعنی زمان قرائت قرآن، هیچ مشکلی از طرف ایشان گزارش نشد، بطوری که تصویر و صدای نودال مجلس از شبکه خبر در حال پخش بود .
 
روابط عمومی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد که واحد سیار صداوسیما هیچ درخواستی از حوزه فنی مجلس برای گذاشتن میکروفن مقابل سخنران نداشت و واحد رپورتاژ ، صدا را از طریق خروجی‌های سیستم صوتی مجلس دریافت و پخش کرد.
 
روابط عمومی مجلس شورای اسلامی نیز یادآور شد که پس از تحلیف و در مصاحبه سران قوا که در سالن مجاور برگزار شد و سیستم مجزایی توسط واحد سیار صداوسیما قرار داده شده بود و هیچ ارتباطی با صوت مجلس نداشت نیز صدا برای دقایقی طولانی قطع گردید که منجر به تکرار این مصاحبه زنده شد. لذا بروز یک مشکل مشابه در دو جای متفاوت خود دلیلی بر ایراد فنی سیستم این واحد سیار صداوسیما می باشد./
 
پایان پیام
کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار