شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1396/05/16 11:33:08
سرویس فرهنگی
سیاوشی شاه عنایتی مطرح کرد:

ظرفیت بیلیوردهای شهری فضایی مناسب برای تبلیغ کتابخوانی/ اقبال به کتاب متاثر از قیمت آن

عضو ناظر مجلس در هیأت امنای کتابخانه‌های عمومی کشور اعتقاد دارد گرانی کتاب یکی از مشکلاتی است که سبب شده اقبال نسبت به آن تحت تاثیر قرار بگیرد.
ظرفیت بیلیوردهای شهری فضایی مناسب برای تبلیغ کتابخوانی/ اقبال به کتاب متاثر از قیمت آن عضو ناظر مجلس در هیأت امنای کتابخانه‌های عمومی کشور اعتقاد دارد گرانی کتاب یکی از مشکلاتی است که سبب شده اقبال نسبت به آن تحت تاثیر قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103195927234.jpg ظرفیت,بیلیوردهای,شهری,فضایی,مناسب,برای,تبلیغ,کتابخوانی/,اقبال,به,کتاب,متاثر,از,قیمت,آن Icana

طیبه سیاوشی شاه عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  گفت: گرانی کتاب یکی از مشکلاتی است که سبب شده اقبال نسبت به آن تحت تاثیر قرار بگیرد؛ از این رو ارائه تخفیف 20 الی 25 درصدی در طرح تابستانه کتاب می‌تواند مشوق خوبی برای افراد علاقه‌مند به کتاب تلقی شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فصل تابستان فرصتی در اختیار جوانان قرار می‌دهد تا بتوانند به مطالعه کتاب بپردازند لذا انتخاب این زمان برای اجرای طرح مذکور پسندیده است، اظهار کرد: شاید در ابتدا اجرای طرح تابستانه کتاب مقطعی به نظر برسد اما می‌تواند مقدمه‌ای برای اجرای طرح‌های بزرگ‌تر محسوب شود.

وی با بیان اینکه برای تاثیر بیشتر اجرای طرح باید فضاسازی مناسب در حوزه تبلیغات صورت بگیرد، ادامه داد: می‌توان از ظرفیت بیلبوردهای تبلیغاتی و سایر مجموعه‌های فرهنگی بهره برد تا مردم در خصوص جزئیات و مزایای طرح مذکور بیشتر مطلع شوند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: باید از همه ابزارهای مانند طرح تابستانه کتاب استفاده کرد تا کتاب در سبد خرید خانوارهای ایرانی قرار بگیرد.

عضو ناظر مجلس در هیأت امنای کتابخانه های عمومی کشور خاطرنشان کرد: امروزه سرانه مطالعه کتاب در شرایط مناسبی نیست از این رو باید تلاش شود تا در آینده‌ای نزدیک علاوه بر انس بیشتر جامعه با کتاب، سرانه مطالعه نیز بیشتر شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet