هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مشاور رئیس جمهور مغولستان در گفت‌وگو با خانه ملت:

مغولستان تحریم‌های آمریکا را به رسمیت نمی‌شناسند

سرویس سیاسی
مشاور امنیت ملی و سیاست خارجی رئیس‌جمهور مغولستان با انتقاد از تحریم‌های آمریکا علیه ایران گفت: تحریم کردن کشورها راه خوبی نیست و ما آن را محکوم می‌کنیم.
چهارشنبه 18 مرداد 1396 ساعت 12:12
مغولستان تحریم‌های آمریکا را به رسمیت نمی‌شناسند مشاور امنیت ملی و سیاست خارجی رئیس‌جمهور مغولستان با انتقاد از تحریم‌های آمریکا علیه ایران گفت: تحریم کردن کشورها راه خوبی نیست و ما آن را محکوم می‌کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201708100907806327.jpg مغولستان,تحریم‌های,آمریکا,را,به,رسمیت,نمی‌شناسند Icana

پورو سورن در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تاریخ ایران و سابق صلح‌آمیز بودن روابط آن با کشورها گفت: امروز مغولستان و ایران تمایل بسیار زیادی برای ارتقای سطح روابط خارجی خود دارند.

وی بر همین اساس تصریح کرد: شرکت های بسیاری از ایران در مغولستان و از مغولستان در ایران سرمایه گذاری و کار می کنند از این رو روابط اقتصادی میان دو کشور بسیار سازنده است.

مشاور امنیت ملی و سیاست خارجی رئیس‌جمهور مغولستان در پایان تحریم هایی که علیه ایران، کره شمالی و روسیه ازسوی آمریکا تصویب شده را دوستانه ندانست و خاطرنشان کرد: ما تحریم های آمریکا را به رسمیت نمی شناسیم چون راه خوبی نیست و آن را محکوم می کنیم.

به گزارش خانه ملت، پورو سورن مشاور امنیت ملی و سیاست خارجی رئیس‌جمهور مغولستان در رأس هیأتی پیش از برگزاری مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به تهران سفر کرده بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر