سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/ ترکیب سیاسی کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم/

فاطمه حسینی:ترکیب وزرای پیشنهادی پاسخگوی انتظارات مردم نیست/محدودیت سیاسی برای معرفی وزرا وجود نداشت

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وزرای پیشنهادی تاکید کرد که محدودیت های سیاسی برای معرفی وزرا وجود نداشته است.
جمعه 20 مرداد 1396 ساعت 12:34
فاطمه حسینی:ترکیب وزرای پیشنهادی پاسخگوی انتظارات مردم نیست/محدودیت سیاسی برای معرفی وزرا وجود نداشت عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وزرای پیشنهادی تاکید کرد که محدودیت های سیاسی برای معرفی وزرا وجود نداشته است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607107361890948.jpg فاطمه,حسینی:ترکیب,وزرای,پیشنهادی,پاسخگوی,انتظارات,مردم,نیست/محدودیت,سیاسی,برای,معرفی,وزرا,وجود,نداشت Icana

فاطمه حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ترکیب سیاسی وزرای معرفی شده برای دولت دوازدهم اظهار داشت: روحانی برای پیروزی در انتخابات 29 اردیبهشت در حوزه های مختلف مانورهای تبلیغاتی گسترده ای داشت که مردم به دنبال همین شعارها پای صندوق های رای حضور پیدا کردند و به روحانی مجددا رای دادند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد:  با این حال ترکیب وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم بیانگر مطالبات مردم نیست و تصور می کنم باید در چینش کابینه تغییراتی اعمال شود.

وی گفت: دیدگاه سیاسی وزرای یکی از معیارهای ارزیابی کابینه است اما توانمندی، کارآمدی و شایستگی در اولویت بررسی قرار دارد که برای این منظور برنامه های وزرای پیشنهادی و سوابق کاری و تحصیلی افراد در مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

این نماینده مجلس با بیان اینکه کابینه دولت دوازدهم پاسخگوی اقشار مختلف نیست، تاکید کرد: چینش کابینه پاسخگوی مطالبات زنان، اقوام و اقلیت ها و آحاد اقشار جامعه که انتظاراتی داشتند و پای صندوق های رای رفتند، نیست.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه روحانی نگاهی اعتدالی دارد با رد این موضوع که محدودیتی برای انتخاب افراد وجود نداشت اظهار داشت: لازم می دانیم در خصوص محدودیت هایی که گفته می شود شفاف سازی صورت گیرد تصور نمی کنیم که محدودیت های سیاسی در این زمینه وجود داشته است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000