سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذوالنوری با اشاره به انتخاب امیر حاتمی برای وزارت دفاع:

انتخاب وزیر دفاع بین گزینه‌های خوب و خوب تر است/ صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور نخواست سردار دهقان را بعنوان وزیر دفاع معرفی کند.
شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 11:50
انتخاب وزیر دفاع بین گزینه‌های خوب و خوب تر است/ صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور نخواست سردار دهقان را بعنوان وزیر دفاع معرفی کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201603100716992831.jpg انتخاب,وزیر,دفاع,بین,گزینه‌های,خوب,و,خوب,تر,است/,صد,شکر,که,این,آمد,و,صد,حیف,که,آن,رفت Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد وزیر پیشنهادی برای وزارت دفاع، اظهار داشت: سردار دهقان از نظر سابقه حضور در دفاع مقدس، کارهای نظامی، تعقل، کاریزما، و کارکردن در مشاغل مختلف راهبردی شخصیت بسیار ممتاز و واجد صلاحیتی دارند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با همه این شرایط رئیس جمهور نخواست سردار دهقان را بعنوان وزیر دفاع معرفی کند و امیر سرتیپ حاتمی معرفی شد و در این زمینه می‌توان گفت، صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت.

ذوالنوری معتقد است از آنجایی که برای تصدی وزارت دفاع، کسی باید انتخاب شود که از بستر نیروهای مسلح انتخاب باشد، انتخاب وزیر دفاع بین گزینه‌های خوب و خوب تر است، متذکر شد: نیروهای مسلح در بحث گزینش، ادامه خدمت و نظارت نسبت به دستگاه‌های دیگر متفاوت هستند، زیرا نمایندگی ولی فقیه در سپاه، عقیدتی سیاسی در ارتش، نظارت و بازرسی و حفاظت اطلاعات در سطح نیروهای مسلح به خوبی رفتار نیروها را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

وی با بیان اینکه اگر مسیر یکی از کارکنان نیروهای مسلح کج شود، مراجعی هستند که با ارشاد، تذکر و کار فرهنگی آن‌ها را مسیر صحیح قرار دهند و اگر در نیروهای مسلح عنصری ناباب حضور باشد، در مجموعه نیروهای مسلح ماندنی نخواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر کسی را از بین نیروهای مسلح برای سطوح بالا انتخاب کردند، نسبت به این گزینه دغدغه و نگرانی نداریم، گفت: در دستگاهی ممکن است انتخاب ما بین بد و بدتر باشد اما گزینه‌های انتخاب ما برای تصدی وزارت دفاع، بین خوب و خوب تر و به همین جهت دچار تردید می‌شویم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000