سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/نگاه‌بهارستان‌به‌دوازدهمین‌مسیرپاستور/

صفاری نطنزی:ظریف دیپلمات حرفه ای و با تجربه است/ برنامه ارائه شده قابل دفاع است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که محمدجواد ظریف دیپلمات حرفه ای است و با برنامه پیشنهادی می تواند دوره موفق جدید داشته باشد.
شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 12:10
صفاری نطنزی:ظریف دیپلمات حرفه ای و با تجربه است/ برنامه ارائه شده قابل دفاع است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که محمدجواد ظریف دیپلمات حرفه ای است و با برنامه پیشنهادی می تواند دوره موفق جدید داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201604107770934922.jpg صفاری,نطنزی:ظریف,دیپلمات,حرفه,ای,و,با,تجربه,است/,,برنامه,ارائه,شده,قابل,دفاع,است Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، وزیر پیشنهادی برای وزارت امور خارجه را ارزیابی کرد و اظهار داشت: محمدجواد ظریف دیپلمات حرفه ای و باتجربه است و با توجه به اینکه برجام را در دوره دولت یازدهم به نتیجه رسانده بهترین گزینه برای وزارت امور خارجه باشد.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به برنامه ارائه شده برای وزارت امور خارجه ادامه داد: ظریف طرحی با سه اولویت برای وزارت امور خارجه ارائه داده است که در صورت اجرا شدن آن دوره موفقی برای وزارت خارجه قابل پیش بینی است.

وی گفت: ظریف به موضوعاتی چون توجه بیشتر به منطقه، تقویت کار اقتصادی در وزارت امور خارجه و تجدید ساختار وزارت خارجه در برنامه پیشنهادی خود پرداخته است.

صفاری نطنزی تاکید کرد: سه اولویت تعریف شده بجا و از مهمترین نیاز های سیاست خارجی کشور است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر وزیر پیشنهادی وزارت امور خارجه بتواند برنامه های ارائه شده را به نتیجه برساند قطعا جهش دیگری در حوزه سیاست خارجی ایران شاهد خواهیم بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط