سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه ملت مطرح شد:

چرا کرباسیان به‌عنوان گزینه وزارت اقتصاد انتخاب شد/ یکسان سازی نرخ ارز همچنان در دستورکار است

سرویس اقتصادی
وزیر پیشنهادی وزارت اقتصاد و دارایی گفت: یکسان سازی نرخ ارز یک هدف است و باید به سمت الزامات اجرایی کردن این هدف حرکت کنیم.
شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 14:44
چرا کرباسیان به‌عنوان گزینه وزارت اقتصاد انتخاب شد/ یکسان سازی نرخ ارز همچنان در دستورکار است وزیر پیشنهادی وزارت اقتصاد و دارایی گفت: یکسان سازی نرخ ارز یک هدف است و باید به سمت الزامات اجرایی کردن این هدف حرکت کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/122204.jpg چرا,کرباسیان,به‌عنوان,گزینه,وزارت,اقتصاد,انتخاب,شد/,یکسان,سازی,نرخ,ارز,همچنان,در,دستورکار,است Icana

مسعو کرباسیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برنامه خود برای ایجاد هماهنگی بین اعضای تیم اقتصادی دولت، اظهار داشت: در 35 ساله که معاون وزیر و معاون شهردار بوده‌ام با 90 درصد از اعضای کابینه همکار، معاون و یا دوست آنها بوده‌ام.

وزیر پیشنهادی وزارت اقتصاد و دارایی با بیان اینکه شاید یکی از اتفاقاتی که باعث شده است که من انتخاب شوم این بوده است که به این هماهنگی برسیم، گفت: مسائل داخل دولت در خود دولت است در گمرک این مسئله را نشان داده‌ام و با 22سازمان همکاری لازم وتعامل را داشته‌ایم.

کرباسیان در خصوص برنامه خود برای یک‌سان سازی نرخ ارز و کاهش تورم اظهار داشت: حتما یک‌سان سازی نرخ ارز یک‌سری الزامات را لازم دارد تا به‌توان در شرایط مناسب این کار را انجام داد و این مسئله یک هدف است و باید به سمت الزامات اجرایی کردن این هدف حرکت کنیم تا این کار شکل بگیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کاهش نرخ تورم اصولا به بحث رشد اقتصادی، توسعه اقتصادی، بهبود فضای کسب و کار، بهره‌وری، مشارکت مردم در رشد اقتصادی و سرمایه‎ گذاری خارجی برمی‌گرد تا به‎‌توان یک فضای جمعی تشکیل داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط