سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عابدی مطرح کرد:

کابینه پیشنهادی از تجربه و تخصص لازم برخوردار است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، گفت: بیشتر افراد پیشنهادی کابینه دولت دوازدهم از تجربه و تخصص لازم برخوردارند.
یکشنبه 22 مرداد 1396 ساعت 00:45
کابینه پیشنهادی از تجربه و تخصص لازم برخوردار است نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، گفت: بیشتر افراد پیشنهادی کابینه دولت دوازدهم از تجربه و تخصص لازم برخوردارند. http://cdn.icana.ir/d/019/201605109748094654.jpg کابینه,پیشنهادی,از,تجربه,و,تخصص,لازم,برخوردار,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ' حیدر علی عابدی ' اظهارکرد: می توان پیش بینی کرد که 80 تا 90 درصد از افراد پیشنهادی رئیس جمهوری در این کابینه برای کسب رأی اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی کار سختی پیش رو نداشته باشند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این افراد دارای تجربه و تخصص لازم هستند و می توانند در وزارتخانه متبوع قدمهای مثبتی بردارند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی درباره وزیران پیشنهادی که در دولت یازدهم نیز حضوردارند، خاطرنشان کرد: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بیژن زنگنه وزیر نفت بهترین عملکرد را داشته اند و می توانند در ادامه فعالیت در دولت جدید نیز موفق باشند.

وی بیان کرد: بعید است که وزرای پیشنهادی نسبت به وزرای پیشنهادی ابتدای دولت یازدهم برای کسب رأی اعتماد با مشکل مواجه شوند، زیرا دیدگاه مجلس و دولت برای پیشرفت و توسعه کشور، هماهنگی و همسویی دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، درباره حضور زنان و جوانان در کابینه نیز گفت: نباید در این دام بیافتیم که باید حتما از جوانان، زنان و یا اقلیتهای دینی و مذهبی در کابینه استفاده شود، زیرا تخصص و تجربه ملاک است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، افزود: می توان با بسترسازی مناسب و با بکارگیری جوانان، زنان و یا اقلیتها در سطوحی مانند معاونت وزارتخانه افرادی آبدیده و با تجربه برای دوره های بعدی آماده کرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری روز سه شنبه گذشته اسامی 17 وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم را به مجلس شورای اسلامی ارائه کرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000