سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفری:

وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم مدیران توانمندی هستند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اکثر وزیران پیشنهادی رئیس جمهوری برای دولت دوازدهم مدیرانی توانمند هستند، ابراز امیدواری کرد تا دولت آینده بتواند بهتر از گذشته به مردم خدمت کند.
یکشنبه 22 مرداد 1396 ساعت 00:50
وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم مدیران توانمندی هستند نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اکثر وزیران پیشنهادی رئیس جمهوری برای دولت دوازدهم مدیرانی توانمند هستند، ابراز امیدواری کرد تا دولت آینده بتواند بهتر از گذشته به مردم خدمت کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105855839477.jpg وزیران,پیشنهادی,دولت,دوازدهم,مدیران,توانمندی,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد صفری اظهار کرد: در مجموع می توان کابینه دوازدهم را کابینه خوبی دانست و در دیداری که طی چند روز اخیر با بسیاری از آن ها داشته ام قول داده اند که شبانه روز برای توسعه کشور و بخصوص مناطق کمتر برخورداری مثل کرمانشاه تلاش کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: در بین وزرای دولت یازدهم وزیر راه و شهرسازی و تا حدودی وزیر بهداشت به دلیل توجه به بحث حمل و نقل ریلی و زیرساخت های جاده ای و همچنین اجرای طرح سلامت عملکرد قابل قبولی داشتند.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: اکثر وزرای پیشنهادی قول داده اند تا در دولت دوازدهم توجه خود را بیشتر معطوف به مناطق کمتر برخورداری مثل کرمانشاه کنند و به طور قطع استان ما شرایط بهتری پیدا خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000