سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آخوندی در گفت وگو با خانه ملت؛

ایجاد صد شغل مستقیم با خرید یک هواپیما در کشور/ جذب منابع بخش خصوصی سیاست وزارت راه برای طرح های زیربنایی

سرویس اقتصادی
وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دولت دوازدهم گفت: عمده‌ترین سیاستی که وزارت راه وشهرسازی دنبال می‌کند استفاده از منابع بین‌المللی و بخش خصوصی برای تأمین مالی طرح‌های زیربنایی است.
شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 19:42
ایجاد صد شغل مستقیم با خرید یک هواپیما در کشور/ جذب منابع بخش خصوصی سیاست وزارت راه برای طرح های زیربنایی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دولت دوازدهم گفت: عمده‌ترین سیاستی که وزارت راه وشهرسازی دنبال می‌کند استفاده از منابع بین‌المللی و بخش خصوصی برای تأمین مالی طرح‌های زیربنایی است. http://cdn.icana.ir/d/019/119989.jpg ایجاد,صد,شغل,مستقیم,با,خرید,یک,هواپیما,در,کشور/,جذب,منابع,بخش,خصوصی,سیاست,وزارت,راه,برای,طرح,های,زیربنایی Icana

عباس آخوندی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سرمایه بر بودن حوزه‌های حمل و نقل ریلی، دریایی و هوایی، زمینی و مسکن و شهرسازی گفت: عمده‌ترین سیاستی که وزارت راه و شهرسازی دنبال می‌کند استفاده از منابع بین‌المللی و بخش خصوصی برای تأمین مالی طرح‌های زیربنایی است.

وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دولت دوازدهم با بیان اینکه آنچه که در حوزه حمل و نقل انجام می‌شود عمدتا فعالیت‌های زیربنایی است، افزود: فعالیت‌های زیربنایی عمدتا اشتغال‌زا بوده و همچنین می تواند زمینه را برای شغل‌های دیگر فراهم کند به گونه‌ای که خرید یک هواپیما می‌تواند حدود صد شغل به صورت مستقیم ایجاد کند و همچنین می‌تواند به تبع آن شغل‌های فراوانی در زمینه فعالیت‌های توریستی و خدماتی ایجاد کند.

وی ادامه داد: همچنین به تبع آن سرمایه گذاری‌های زیرساختی در حوزه ریلی، دریایی و زمینی می‌تواند شغل‌های فراوانی در کشور ایجاد کند.

وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دولت دوازدهم با بیان اینکه توسعه حمل و نقل زمینه‌ساز توسعه سایر فعالیت‌ها است، یادآور شد: حوزه حمل و نقل می‌تواند به صورت مستقیم در کشورشغل ایجاد کند. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000