سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظمی باباحیدری:

توسعه جاده های چهارمحال و بختیاری ضروری است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستان فارسان، کوهرنگ، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی، گفت: توسعه جاده های چهارمحال و بختیاری ضروری است.
شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 23:17
توسعه جاده های چهارمحال و بختیاری ضروری است نماینده مردم شهرستان فارسان، کوهرنگ، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی، گفت: توسعه جاده های چهارمحال و بختیاری ضروری است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106137158805.jpg توسعه,جاده,های,چهارمحال,و,بختیاری,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی کاظمی باباحیدری در نشست خبری  با اشاره به اینکه توسعه جاده های چهارمحال و بختیاری ضروری است، اظهار داشت: یکی از موانع سد راه ورود سرمایه گذار به استان نبود جاده های ارتباطی مناسب در این استان است.

نماینده مردم فارسان، کوهرنگ، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: توسعه جاده ها و خارج شدن استان از بنبست نقش مهمی در افزایش سرمایه گذاری در این استان دارد.

وی تاکید کرد: پروژه راه آهن چهارمحال و بختیاری یکی از مهمترین پروژه هایی است که در این استان با جدیت توسط نمایندگان پیگیری می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، بیان کرد: ورود راه آهن به چهارمحال وبختیاری به استان زمینه ساز توسعه و پیشرفت چهارمحال و بختیاری است.

به گزارش مهر، نماینده مردم فارسان، کوهرنگ، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: ورود راه آهن به استان موجب افزایش سرمایه گذاری در این استان می شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000