سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرهنگی تاکید کرد؛

برای تحقق اهداف درمانی آذربایجان شرقی نیازمند تامین منابع مالی و مدیریت صحیح منابع هستیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: تحقق پروژه‎های عمرانی سلامت در استان می‌تواند تحولات مثبتی را فراهم کند.
یکشنبه 22 مرداد 1396 ساعت 00:25
برای تحقق اهداف درمانی آذربایجان شرقی نیازمند تامین منابع مالی و مدیریت صحیح منابع هستیم نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: تحقق پروژه‎های عمرانی سلامت در استان می‌تواند تحولات مثبتی را فراهم کند. http://cdn.icana.ir/d/019/86745.jpg برای,تحقق,اهداف,درمانی,آذربایجان,شرقی,نیازمند,تامین,منابع,مالی,و,مدیریت,صحیح,منابع,هستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد حسین فرهنگی در جشنواره‌ عمران سلامت تبریز با بیان اینکه بخش سلامت جامعه از بخش‌هایی است که رضایت‌مندی مردم با آن رابطه‌ مستقیم دارد، اظهار کرد: اگر خدمات درمانی به درستی برای مردم ارائه نشود، قطعاً نارضایتی مردم را در بر خواهد داشت. در حوزه‌ی سلامت علاوه بر خدمات درمانی نیاز به فضا و تجهیزات کافی است که طبیعتاً با شعار، این تجهیزات تامین نمی‌شود.   

نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: برای تحقق اهداف درمانی استان نیازمند تامین منابع مالی و مدیریت صحیح منابع هستیم، در حوزه‌ی پژوهش، پژوهشگاه علوم پزشکی جزو معدود پژوهشگاه‌هایی خواهد بود که صدها نفر عضو هیئت علمی در آن مشغول به کار می‌شوند و در این پژوهشگاه می‌توان برندهای جدید علمی را به  جامعه‌ی علمی جهانی تولید و ارائه داد.   

وی با اشاره به اقدامات مثبت دولت تدبیرامید در حوزه ی سلامت، اظهار کرد: در حال حاضر چند پروژه ی بیمارستانی با بیش از دو هزار تخت خواب در دست اجرا و دستور کار وزارتخانه است که  می‌تواند زمینه ساز تحولات مثبت و بزرگی برای استان باشد.

نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تبریز 2018 برای موضوع توریسم درمانی ظرفیت مناسبی است، تاکید کرد: به گردشگرانی که از کشورهای همسایه در استان تردد می کنند، می توان خدمات درمانی زیادی را ارائه داد و باید از مسئولین بخش سلامت کشور های همسایه دعوت کنیم تا شرایط فعلی خدمات درمانی استان به آن‌ها معرفی شود.

نماینده‌ مردم بناب در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با توجه به اینکه ماموریت اصلی دانشگاه علوم پزشکی پژوهش محور است، انتظار داریم این دانشگاه در مسائل علمی و پژوهشی در کشور پیشتاز شود.   

 ضیاءالله اعزازی در جشنواره‌ عمران سلامت با بیان اینکه وزارت بهداشت کشور در خصوص مراکز بهداشتی و درمانی اقدامات بزرگی انجام داده است، اظهار کرد: در سال 96 طرح‌هایی که در خصوص مراکز بهداشتی و درمانی اجرا می‌شوند، قابل تقدیر است.   

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی تبریز از لحاظ علمی در سطح کشور جزو دانشگاه‌های کارآمد و برتر محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: با وجود افراد متخصص در علوم پزشکی تبریز، متاسفانه مراکز علمی استان در شأن این افراد نیست، ضروری است در سطح استان تمامی بخش‌های فوق تخصصی راه‌اندازی شوند تا مردم استان برای پیوند کبد یا مغز استخوان به استان‌های دیگر مراجعه نکنند.   

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: آذربایجان‌شرقی دارای توان زیادی در ارائه‌ی خدمات درمانی به مردم است و استان ما پتانسیل زیادی برای جذب توریسم درمانی در مراکز درمان خود دارد و بر همین اساس باید این ظرفیت در استان تقویت شود.   

به گزارش ایسنا، نماینده‌ مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، ضمن قدردانی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی همواره برای ارتقاء و ارائه خدمات درمانی به مردم تلاش کرده است./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر