سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رستمیان:

بیش از 90 درصد وزرای پیشنهادی، سرشناس و توانمند هستند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، گفت: بیش از 90 درصد اعضای کابینه پیشنهادی ازسوی رئیس جمهوری، افرادی شناخته شده و توانمند هستند که امیدواریم بتوانند مشکلات کشور را برطرف کنند.
یکشنبه 22 مرداد 1396 ساعت 02:00
بیش از 90 درصد وزرای پیشنهادی، سرشناس و توانمند هستند نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، گفت: بیش از 90 درصد اعضای کابینه پیشنهادی ازسوی رئیس جمهوری، افرادی شناخته شده و توانمند هستند که امیدواریم بتوانند مشکلات کشور را برطرف کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607105282558640.jpg بیش,از,90,درصد,وزرای,پیشنهادی،,سرشناس,و,توانمند,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی رستمیان افزود: سوابق اجرایی، توانمندی، تعهد و کارآیی مابقی سایر اعضای پیشنهادی کابینه نیز توسط نمایندگان در دست بررسی است و تا روز یکشنبه نظر نمایندگان نیز درمورد آن ها نهایی خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به اینکه اعضای کابینه جدید در مجموع افرادی قابل قبول هستند، عنوان کرد: اغلب اعضایی که معرفی شده اند، افراد سرشناس، مطرح و توانمند هستند که نمایندگان مجلس امیدوارند این افراد بتوانند از پس مشکلات موجود برآیند.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، افزود: باید تا جایی که در توان داریم دولت جدید را در رسیدن به اهداف پیش روی انقلاب و نظام و منویات مقام معظم رهبری یاری کنیم.

به گزارش ایرنا، رئیس جمهوری سه شنبه گذشته 17 مرداد ماه در نامه ای به رئیس مجلس 17 وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم را معرفی کرد، پس از معرفی این لیست، جلسات فراکسیون ها و کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم آغاز شد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000