سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی:

وزرای کارآمد اقتصادی نبض موفقیت کابینه دوازدهم است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، گفت: به کارگیری وزرای کارآمد و مدبر در حوزه اقتصادی، نبض موفقیت کابینه دوازدهم است.
یکشنبه 22 مرداد 1396 ساعت 03:00
وزرای کارآمد اقتصادی نبض موفقیت کابینه دوازدهم است نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، گفت: به کارگیری وزرای کارآمد و مدبر در حوزه اقتصادی، نبض موفقیت کابینه دوازدهم است. http://cdn.icana.ir/d/019/201612106587955670.jpg وزرای,کارآمد,اقتصادی,نبض,موفقیت,کابینه,دوازدهم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی اکبر کریمی افزود: مجموعه عناصر کابینه دوازدهم باید از چهره های خوشنام، با برنامه و تحول آفرین باشد و با توجه به شرایط کنونی کشور مجلس شورای اسلامی در رصد سوابق وزرای پیشنهادی جدی است و در دادن رای اعتماد با احدی تعارف ندارد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، گفت: ترکیب اعضای کابینه پیشنهادی دولت به مجلس در نگاه گذرا قابل قبول است و تلاش شده که از چهره های شاخص با سوابق اجرایی مطلوب بهره گرفته شود که جای تقدیر دارد اما مطالعه تک تک مفاد برنامه وزرا تکلیف نمایندگان مجلس است و با حساسیت این مهم را انجام خواهند داد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اغلب وزرای حوزه اقتصادی نظیر وزیر اقتصاد و دارایی، کار، تعاون، رفاه اجتماعی، نفت، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت از نیروهای پرسابقه با کارنامه های شناخته شده در بخش های مختلف اقتصادی هستند اما در روند مطالعه برنامه وزرا باید تضمین اقدامات و محرک های اساسی که در تسهیل امور و شتاب بخشی و روان سازی ماموریت های بخش اقتصادی وجود داشته باشد.

کریمی گفت: وزیر راه و شهرسازی نیز از چهره های کلیدی در عرصه اقتصادی است که در راهبری زیرساخت های مهم و مدیریت حوزه مسکن نقش کلیدی دارد و شفافیت در برنامه ها برای نمایندگان در این حوزه اهمیت زیادی دارد چرا که در چهار سال آتی نظارت های مجلس بر امور اجرایی دقیق و مستمر خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به پیشنهاد کرباسیان برای کابینه دوازدهم اظهار امیدواری کرد: وزیر پیشنهادی اقتصاد توجه به دامنه تجارب ارزشمند بتواند به صورت تخصصی در حوزه مالیاتی، بانکی، بیمه و رسیدگی به شاخص های کلان اقتصادی کشور تحول آفرینی کند و برنامه ها و ایده هایی را ارائه دهد که التیام بخش نواقص و مشکلات این عرصه مهم باشد.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: کمیسیون اقتصادی مجلس از صبح شنبه تا عصر روز دوشنبه جلسات متعددی را با وزرای اقتصادی پیشنهادی کابینه دوازدهم دارد و تک تک برنامه های وزرا ارزیابی شده و در جمع بندی نهایی ملاک رای اعتماد خواهد بود.

استان مرکزی با یک میلیون و 414 هزار نفر جمعیت و 12 شهرستان ، هفت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000