شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
/اختصاصی خانه ملت/ سلطانی‌فر در نشست فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه‌های توسعه کشور:

بودجه هیات های ورزشی در استان ها 3 برابر می شود/ مجوز شرکت بانوان محجبه در مسابقات را از 5 فدراسیون جهانی دریافت کردیم

سرویس فرهنگی
وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت دوازدهم گفت: در 5 رشته جدید مجوز شرکت بانوان محجبه را از فدراسیون های جهانی دریافت کرده ایم.
شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 21:56
بودجه هیات های ورزشی در استان ها 3 برابر می شود/ مجوز شرکت بانوان محجبه در مسابقات را از 5 فدراسیون جهانی دریافت کردیم وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت دوازدهم گفت: در 5 رشته جدید مجوز شرکت بانوان محجبه را از فدراسیون های جهانی دریافت کرده ایم. http://cdn.icana.ir/d/019/201611108143359951.jpg بودجه,هیات,های,ورزشی,در,استان,ها,3,برابر,می,شود/,مجوز,شرکت,بانوان,محجبه,در,مسابقات,را,از,5,فدراسیون,جهانی,دریافت,کردیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان عصر امروز (شنبه 21 مرداد) در نشست فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه های توسعه کشور اظهار داشت: اختصاص 27 صدم نه درصد از محل مالیات بر ارزش افزوده به حوزه ورزش اقدام خوبی بود که در برنامه ششم توسعه مصوب شد و امیدواریم تا پایان برنامه بسیاری از مسائل موجود حل شود.

وی افزود: حدود 10 هزار میلیارد برای تکمیل پروژه های نیمه کاره ورزشی نیاز است و پروژه هایی با پیشرفت 70 درصد را در اولویت قرار می‌دهیم تا هر چه سریع تر به پایان برسد و امیدواریم در سال جاری 700 پروژه را نهایی کنیم.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت دوازدهم ادامه داد: دستاوردهایی که در عرصه ورزش های همگانی، قهرمانی، بانوان، جانباران و معلولان داشته ایم را باید حفظ کنیم.

سلطانی فر گفت: در ورزش بانوان باید سازوکار مناسب برای حضور بانوان در ورزش فراهم شود که این موضوع باید توأم با رعایت ارزش های فرهنگی و دینی باشد. لازم به ذکر است در 5 رشته جدید مجوز شرکت بانوان محجبه را از فدراسیون های جهانی دریافت کرده ایم.

وی اظهار داشت: با منابع موجود وضعیت هیات های استانی را بهبود می دهیم و بودجه هیات های ورزشی در استان ها تا 3 برابر افزایش می یابد.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت دوازدهم تصریح کرد: در ورزش جانبازان و معلولان علاوه بر تکلیف قانونی، تکلیف سیاسی و شرعی برای خود قائلیم تا هر توانی که داریم را به کار گیریم.

سلطانی فر اظهار داشت: در بخش جوانان نیز پس از منتفی شدن انتزاع این بخش از وزارت ورزش در چند محور و راهبرد کلی به جوانان می پردازیم. کارنامه دولت در زمینه جوانان روشن است و سازمان های مردم نهاد را از 80 به 200 رسانده است.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت دوازدهم گفت: ورزش این ظرفیت را دارد که در دو ساعت زمان بازی فوتبال یا رکوردشکنی و کسب مدال توسط یک قهرمان به چند ده میلیون نفر از مردم شادی ببخشد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000