سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/نگاه‌بهارستان‌به‌دوازدهمین‌مسیرپاستور/

فرهنگی:ریسک پذیری دکتر هاشمی رمز موفقیت اوست

سرویس اجتماعی
نماینده تبریز در مجلس گفت: طرح تحول سلامت با وجود تمام مشکلات و چالش هایی که دارد، باعث ایجاد بیمه همگانی درسطح کشور شد و بسیاری از حاشیه نشینان را که هیچ بیمه ای نداشتند و قادر به پرداخت هزینه های درمانی نبودند، تحت پوشش خود درآورد.
شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 23:51
فرهنگی:ریسک پذیری دکتر هاشمی رمز موفقیت اوست نماینده تبریز در مجلس گفت: طرح تحول سلامت با وجود تمام مشکلات و چالش هایی که دارد، باعث ایجاد بیمه همگانی درسطح کشور شد و بسیاری از حاشیه نشینان را که هیچ بیمه ای نداشتند و قادر به پرداخت هزینه های درمانی نبودند، تحت پوشش خود درآورد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606101274596953.jpg فرهنگی:ریسک,پذیری,دکتر,هاشمی,رمز,موفقیت,اوست Icana

محمد حسین فرهنگی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت با بیان این که وزیر بهداشت با این که مانند هر انسانی نقاط ضعف و قوتی دارد، اما ریسک پذیری وی در انجام امور بخصوص در بخش بهداشت و درمان قابل ستایش است، افزود: دکتر روحانی برای تصدی گری وزارت بهداشت فرد بهتر دیگری از دکتر هاشمی سراغ نداشت که مجدد وزیر بهداشت را به کابینه دوازدهم معرفی کرد.

وی ادامه داد: با این وجود طرح تحول سلامت معایبی نیز دارد که وزیر محترم باید برای رفع آن اهتمام کنند. 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ارزیابی کابینه دوازدهم عنوان کرد: روی  بخشی از مدیران معرفی شده شناخت داریم، اما در مورد برخی دیگر و پس از ارائه برنامه های شان می توان اظهار نظر کرد.

فرهنگی در پاسخ به این سوال که ممکن است بخشی از اعضای کابینه رای اعتماد مجلس را کسب نکنند، خاطرنشان کرد: این احتمال همیشه وجود دارد، اما رد یا تایید وزرا بستگی زیادی به برنامه های ارائه  شده از سوی آنان دارد.

وی در مورد این که کدام یک از وزرا اولین رای اعتماد را از مجلس خواهند گرفت، تصریح کرد: قابل پیش بینی نیست و نتیجه نهایی پس از بررسی های نمایندگان مجلس اعلام خواهد شد، اما در مجموع هر وزیری که برنامه خوب و توانمندی مطلوبی داشته باشد، رای اعتماد خوبی از مجلس می گیرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000