هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/نگاه‌بهارستان‌به‌دوازدهمین‌مسیرپاستور/

سالک: ظریف وزیر موفقی بوده است

سرویس سیاسی
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که محمدجواد ظریف در طول چهار سال گذشته موفق بوده است.
یکشنبه 22 مرداد 1396 ساعت 08:49
سالک: ظریف وزیر موفقی بوده است عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که محمدجواد ظریف در طول چهار سال گذشته موفق بوده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105886785394.jpg سالک:,ظریف,وزیر,موفقی,بوده,است Icana

احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، معرفی محمدجواد ظریف برای تصدی در وزارت امور خارجه را ارزیابی کرد و گفت: برای ارزیابی وزیر پیشنهادی وزارت امور خارجه باید نشستی با ظریف داشته باشیم تا بدانیم آیا برای تصدی مجدد صحبت جدیدی دارد یا خیر.

نماینده مردم اصفهان درمجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: همچنین عملکرد او را در طول مدت چهارسال گذشته در وزارت امور خارجه را موردبررسی قرار خواهیم داد.

وی با بیان اینکه عملکرد ظریف در سالهای گذشته باید مورد بررسی قرار گیرد تاکید کرد: عملکرد و توفیقات او را در برجام و مسائل دیگر نیازمند ارزیابی است به این جهت باید نشستی با وزیر پیشنهادی داشته باشیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی معرفی مجدد ظریف را در نگاه اول ارزیابی کرد و اظهار داشت: وی مجموعا در مسائل مرتبط با وزارت امور خارجه موفقیت هایی داشته است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط