سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با رأی مخالف نمایندگان؛

مجلس پنجشنبه در نوبت عصر جلسه علنی ندارد

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت با برگزاری نشست نوبت عصر روز پنج‌شنبه صحن علنی مخالفت کردند.
چهارشنبه 25 مرداد 1396 ساعت 17:02
مجلس پنجشنبه در نوبت عصر جلسه علنی ندارد نمایندگان مردم در خانه ملت با برگزاری نشست نوبت عصر روز پنج‌شنبه صحن علنی مخالفت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/201706103596723359.jpg مجلس,پنجشنبه,در,نوبت,عصر,جلسه,علنی,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی عصر امروز (چهارشنبه، 25 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، با 48 رأی موافق، 157 رأی مخالف، 7 رأی ممتنع از مجموع 257 نماینده حاضر در جلسه با برگزاری نشست عصر روز پنج‌شنبه مجلس شورای اسلامی مخالفت کردند.

دکتر علی لاریجانی با اشاره به اینکه مجلس صبح روز پنج‌شنبه نشست علنی جلسه تشکیل می‌دهد، گفت: بر اساس قرار قبلی مقرر شده بود فردا مجلس در دو نوبت صبح و عصر برگزار شود اما با توجه به اینکه برخی نمایندگان اظهار کردند که برنامه‌هایی در حوزه انتخابیه دارند در خصوص برگزاری نشست عصر فردا رأی گیری می‌شود البته قصد اولیه مجلس این بود که موضوع رأی اعتماد به وزرا تا روز پنج‌شنبه پایان یابد که با این رویه تمام نمی‌شود.

وی افزود: اگر می‌خواستیم که رأی اعتماد  به وزرا تا پنج‌شنبه به اتمام برسد باید پس از ساعت 20 و 30 نشست علنی تشکیل می‌شد.اما با توجه به اینکه درخواست نمایندگان برای حضور در حوزه‌های انتخابیه تکرار شد لذا اگر نمایندگان رأی موافق دهند عصر فردا نیز جلسه تشکیل می‌شود در غیر این صورت ادامه بررسی برنامه‌های وزرا به روز شنبه موکول می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برگزاری جلسات پیاپی با صدای عجیب و غریبی که این مجلس دارد خسته کننده بوده و دقت نظر نمایندگان را پایین می آورد لذا بنده نیز مایل بودم که  در برگزاری جلسات فاصله بیفتد تا به نمایندگان نیز فشار مضاعف وارد نشود لذا مجلس روز شنبه تا شب جلسه تشکیل می‌دهد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار