سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آزادی‌خواه:

تشدید پارادوکس فرهنگی در پی واردات نوشت افزارها/عزمی برای ساماندهی و نظارت بر بازار لوازم التحریر وجود ندارد

سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد عزمی در حوزه ساماندهی و نظارت بر بازار لوازم التحریر وجود ندارد و به عبارتی پارادوکس فرهنگی در حوزه واردات محصولات لوازم نوشت افزار وجود دارد.
یکشنبه 19 شهریور 1396 ساعت 11:33
تشدید پارادوکس فرهنگی در پی واردات نوشت افزارها/عزمی برای ساماندهی و نظارت بر بازار لوازم التحریر وجود ندارد سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد عزمی در حوزه ساماندهی و نظارت بر بازار لوازم التحریر وجود ندارد و به عبارتی پارادوکس فرهنگی در حوزه واردات محصولات لوازم نوشت افزار وجود دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605109861651513.jpg تشدید,پارادوکس,فرهنگی,در,پی,واردات,نوشت,افزارها/عزمی,برای,ساماندهی,و,نظارت,بر,بازار,لوازم,التحریر,وجود,ندارد Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  ضمن انتقاد از سهم اندک لوازم التحریر تولید داخلی در بازار لوازم نوشت افزار، گفت: متاسفانه عزمی در حوزه ساماندهی و نظارت بر بازار لوازم التحریر وجود ندارد و متولیان این عرصه اقدام مناسبی انجام نمی‌دهند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از دلایل عملکرد نامطلوب در تولید لوازم التحریر داخلی بی توجهی به اقتصاد مقاومتی در نگاه اقتصادی به  بازار لوازم نوشت افزار است، اظهار کرد: متاسفانه متولیان حوزه اقتصادی این عرصه را مدیریت نکرده‌اند در حالی که این حوزه می‌تواند سبب اشتغالزایی و رونق در اقتصاد کشور شود.

وی با بیان اینکه باید نگاه فرهنگی نیز به بازار لوازم نوشت افزار داشت زیرا این مهم در شکل گیری بخشی از  هویت آینده سازان این کشور نقش دارد، ادامه داد: پارادکس فرهنگی در حوزه واردات محصولات لوازم نوشت افزار وجود دارد؛ به عنوان مثال طرح‌های باربی‌ که بر روی لوازم التحریر وجود دارد اصلا متناسب با هویت ایرانی اسلامی نیست و این امر مشکل بزرگی در عرصه فرهنگی و تربیتی ایجاد می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: نباید از یاد برد که موانع متعددی بر سر راه تولیدکنندگان داخلی وجود دارد که برای رفع آنها باید تدبیر ویژه‌ای از سوی مسئولان صورت بگیرد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نسل جوان امروزی به دنبال الگوگیری بوده و این طرح ها به نوعی در این حوزه تاثیر منفی بر جای می‌گذارد، خاطرنشان کرد: باید با برپایی نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های لوازم نوشت افزار داخلی زمینه افزایش تولید داخلی با طرح‌های مناسب بومی را به وجود آوریم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط