سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خاتمی تاکید کرد:

لزوم تشکیل کارگروه مشترک از سوی وزارت خارجه برای انعکاس فجایع میانمار/توطئه راه اندازی جنگ بودایی -اسلامی

سرویس سیاسی
نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت خارجه و نهادهای برون مرزی با تشکیل کارگروههای مشترک به انعکاس موضوعات حقوق بشری همچون میانمار بپردازند .
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 17:53
لزوم تشکیل کارگروه مشترک از سوی وزارت خارجه برای انعکاس فجایع میانمار/توطئه راه اندازی جنگ بودایی -اسلامی نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت خارجه و نهادهای برون مرزی با تشکیل کارگروههای مشترک به انعکاس موضوعات حقوق بشری همچون میانمار بپردازند . http://cdn.icana.ir/d/019/201709107018111474.jpg لزوم,تشکیل,کارگروه,مشترک,از,سوی,وزارت,خارجه,برای,انعکاس,فجایع,میانمار/توطئه,راه,اندازی,جنگ,بودایی,-اسلامی Icana

سید مرتضی خاتمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به کشتار مسلمانان در میانمار اظهار داشت: حقوق بشر تبدیل به ابزار سیاسی برای تحت فشار گذاشتن برخی کشورها شده است  و در دنیا تعداد افرادی که به معنای واقعی به دنبال حقوق واقعی انسانها بوده محدود هستند.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی افزود:  برخی کشورها به دلیل تامین بخشی از هزینه های سازمان ملل ، مدیریت و نفوذ خاصی در تهیه گزارش ها دارند . در چنین فضایی کشتارهایی مثل میانمار مورد توجه قرار نمیگیرد.بسیاری از نسل کشی ها ،کشتارها و شکنجه ها  در جهان دیده نمی شوند ؛ در عوض کوچکترین بهانه ها در حوزه حقوق بشر ،برعلیه کشورهای آزاد جهان به غوغا و هیاهوی رسانه ای تبدیل می شود.

وی در ادامه افزود:توطئه راه اندازی جنگ بودایی -اسلامی در حال انجام است تا به بهانه حمایت از  بودایی ها و مبارزه با تروریسم، آمریکا و شورای آتلانتیک شمالی (ناتو) وارد منطقه میانمار شده و بر منابع نفت و گاز و تنگه مالاکا تسلط یابند .

خاتمی در پایان گفت ؛ وزارت خارجه و نهادهای فرهنگی ،سیاسی برون مرزی با تشکیل کارگروه و ستاد رسانه ای ، هر نوع فعالیت ضدبشری را در مقابل ابر رسانه های جهان ،منتشر کنند و قبل از شکل گیری توطئه ها ،اقدام نمایند .بی تردید رایزنی دیپلماتیک با برخی کشورهای مسلمان و اقدامات مشترک نیز باید مورد توجه قرار گیرد ./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000