سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ساعی تاکید کرد:

معاونت اقتصادی وزارت خارجه مرکز هماهنگ کننده دیپلماسی اقتصادی سفارتخانه ها

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون اجتماعی با بیان اینکه معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه می تواند با بهره گیری از فرصت های موجود کمک های فراوان و موثری در حوزه اقتصادی کشور در جهت رشد تولید و تقویت صادرات انجام دهد،گفت: وجود یک مرکز قوی هماهنگ کننده باعث می شود یک دیپلماسی واحدی برای گسترش و توسعه اقتصادی کشور با استفاده از پتانسیل سفارتخانه ها فراهم شود.
دوشنبه 20 شهریور 1396 ساعت 13:43
معاونت اقتصادی وزارت خارجه مرکز هماهنگ کننده دیپلماسی اقتصادی سفارتخانه ها عضو کمیسیون اجتماعی با بیان اینکه معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه می تواند با بهره گیری از فرصت های موجود کمک های فراوان و موثری در حوزه اقتصادی کشور در جهت رشد تولید و تقویت صادرات انجام دهد،گفت: وجود یک مرکز قوی هماهنگ کننده باعث می شود یک دیپلماسی واحدی برای گسترش و توسعه اقتصادی کشور با استفاده از پتانسیل سفارتخانه ها فراهم شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201605109348791603.jpg معاونت,اقتصادی,وزارت,خارجه,مرکز,هماهنگ,کننده,دیپلماسی,اقتصادی,سفارتخانه,ها Icana

زهرا ساعی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت "پیرامون عملکرد اقتصادی سفارتخانه ها و اینکه راه اندازی معاونت جدید اقتصادی در وزارت امور خارجه تا چه میزان به اقتصاد کشور کمک خواهد کرد" ، گفت: در حوزه بین الملل باید تلاش بیشتری برای تقویت دیپلماسی اقتصادی کشور صورت بگیرد تا بتوان با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود به رشد و پیشرفت اقتصادی کشور کمک نمود.

وی با اشاره به اینکه معاونت اقتصادی در اکثر وزارت امور خارجه دیگر کشورها وجود دارد، اظهار داشت: وجود یک مرکز قوی هماهنگ کننده باعث می شود یک دیپلماسی و برنامه منظم و واحدی برای گسترش و توسعه اقتصادی کشور با استفاده از پتانسیل سفارتخانه ها فراهم شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت امور خارجه طی این سالها اقدامات مثبت و خوبی در بعد اقتصادی انجام داده است ، خاطر نشان ساخت: معاونت اقتصادی می تواند با بهره گیری از فرصت های موجود کمک های فراوان و موثری در حوزه اقتصادی کشور در جهت رشد تولید و تقویت صادرات انجام دهد.

وی تاکید کرد: باید برنامه ریزی دقیق و منسجی برای استفاده از فرصت اقتصادی موجود در دیگر کشورها صورت بگیرد تا ضمن پیدا کردن بازارهای اقتصادی برای کشورمان ، سرمایه گذارهای خوبی برای کشور جذب نمایند.

عضو کمیسیون اجتماعی با بیان اینکه باید تبادلات اقتصادی را رونق داد تا بتوان اوضاع اقتصادی کشور را بهبود بخشید و شاهد پیشرفت های بهتر باشیم، تصریح کرد: مطمئنا با هماهنگی و انسجام می توان از ظرفیت های سفارتخانه ها برای کمک به توسعه اقتصادی کشور استفاده مطلوب کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار