سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاتب:

بخش خصوصی آماده‌ سرمایه‌گذاری در سینما است/ برای انتقال مفاهیم عمیق به جوانان باید از زبان سینما استفاده شود

سرویس فرهنگی
عضو هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش سینما و لزوم استفاده از جاذبه‌های به‎روز در سینمای کشور، بخش خصوصی کشور را آماده سرمایه‌گذاری در این حوزه عنوان کرد.
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 07:50
بخش خصوصی آماده‌ سرمایه‌گذاری در سینما است/ برای انتقال مفاهیم عمیق به جوانان باید از زبان سینما استفاده شود عضو هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش سینما و لزوم استفاده از جاذبه‌های به‎روز در سینمای کشور، بخش خصوصی کشور را آماده سرمایه‌گذاری در این حوزه عنوان کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201601106873623282.jpg بخش,خصوصی,آماده‌,سرمایه‌گذاری,در,سینما,است/,برای,انتقال,مفاهیم,عمیق,به,جوانان,باید,از,زبان,سینما,استفاده,شود Icana

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهمیت جایگاه سینما و رسانه و همچنین نقش تأثیرگذار آن بر شکل‌گیری افکار مردم، گفت: یکی از ابزارهایی که بر روی سبک زندگی مردم تأثیرگذار است سینما و رسانه بوده و می‌توان از این ظرفیت به نحو مطلوب بهره برد.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی افزود: سینما ظرفیتی دارد که می‎توان برای نمایش فرهنگ غنی کشورمان و زیبایی‌های دین از آن بهره برد کما اینکه تا امروز نیز تلاش‌های در این جهت شده و سینما کار بزرگی در انتقال تفکرات دینی و فرهنگی ما داشته است.

وی با اشاره به پیشرفت‎های گسترده سینمای دنیا و میزان تأثیرگذاری آن، ادامه داد: جاذبه‌های سینماهای روز دنیا بسیار چشمگیر است و لازم است که با سرمایه‌گذاری در سینما این پیشرفت‌ها و جاذبه‌ها را به سینمای ایران نیز منتقل کنیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بخش خصوصی این آمادگی را دارد که با قدرت به صحنه بیاید و در حوزه سینما سرمایه‌گذاری کند لازم است در این راستا مجلس و دولت فضای سرمایه‎گذاری برای بخش خصوصی را تسهیل کنند تا دارای سینمایی مدرن باشیم.

کاتب با بیان اینکه چنانچه ما برای پر کردن اوقات فراغت جوانانمان برنامه نداشته باشیم، دیگران در خارج از مرزها در جهت منافع خود برای این مهم نقشه خواهند داشت، تصریح کرد: باید برای انتقال مفاهیم به نسل جدید از زبان‎های جدید استفاده کرد که یکی از این زبان‌ها قطعا سینما خواهد بود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تأکید بر تکریم جایگاه هنر و هنرمند، افزود: هنرمندان با نگاه عمیق خود به مسائل با ظرافت به بیان نکاتی در آثار خود می‌پردازند که تأثیرات به مراتب بیشتری از بسیاری دیگر از ابزارهای انتقال پیام به جوانان خواهد داشت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000