سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/نمایندگان با اشاره به انتقاد شدید رهبری از سکوت مدعیان حقوق‌بشر درباره فجایع میانمار/

جعفرزاده ایمن آبادی: اهدای جایزه صلح نوبل به رهبر قسی‌القلب میانمار حاکی از عدم وجود چارچوب برای صلح است

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است برخی دولت‌های اسلامی تعمدا از فشارهای اقتصادی و سیاسی علیه میانمار استفاده نمی‌کنند.
سه‌شنبه 21 شهریور 1396 ساعت 15:01
جعفرزاده ایمن آبادی: اهدای جایزه صلح نوبل به رهبر قسی‌القلب میانمار حاکی از عدم وجود چارچوب برای صلح است نایب رئیس کمیسیون فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است برخی دولت‌های اسلامی تعمدا از فشارهای اقتصادی و سیاسی علیه میانمار استفاده نمی‌کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/79106.jpg جعفرزاده,ایمن,آبادی:,اهدای,جایزه,صلح,نوبل,به,رهبر,قسی‌القلب,میانمار,حاکی,از,عدم,وجود,چارچوب,برای,صلح,است Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات صبح امروز (سه شنبه، 21 شهریورماه) حضرت آیت الله خامنه ای در ابتدای جلسه خارج فقه در انتقاد از بی عملی و سکوت مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال فجایع میانمار گفت: در دنیا تلاش دارند فاجعه میانمار را به حوزه مذهبی تقلیل دهند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این در حالی است که تبعیض نژادی در خون آنها وجود دارد و نسل کشی مسلمانان را نمی توان صرفا به مسائل و اختلافات مذهبی مرتبط دانست چرا که مسائل سیاسی به شدت در آن دخیل است.

وی در ادامه با بیان اینکه رهبری فرمودند ابزارهای زیادی مثل فشارهای اقتصادی و سیاسی وجود دارد که دولت های اسلامی باید از آن علیه دولت میانمار استفاده کنند، یادآور شد: در حال حاضر یا از این ابزار استفاده نمی شود یا خودشان را به آن راه زده و استفاده نمی کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: از سوی دیگر قدرت های بزرگ دنیا تعمدا سکوت می کنند و علیرغم اینکه می توانستند جلوی نسل کشی را بگیرند این کار را نکردند چرا که در دل نسبت به این اقدام وحشیانه رضایت داشتند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با یادآوری این مطلب که جایزه صلح نوبل جایزه ای کاملا سیاسی و جهت گیری شده است، خاطرنشان کرد: اهدای جایزه صلح نوبل به یک زن قصی القلب و بی رحم که برای کشتار مسلمانان در کشور خود ساکت است نشان می دهد اهدای این جایزه هیچ چارچوبی نداشته و به کسی این جایزه را داده اند که مسبب کشتار تعداد زیادی مسلمان هستند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر