سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاتب:

فاجعه میانمار نتیجه سیاست نادرست برخی کشورهای اسلامی در حمایت از امت اسلامی است/ هیات حقیقت یاب به میانمار اعزام شود

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که وقایع فجیع میانمار نتیجه سیاست های نادرست و ضعف برخی کشورهای اسلامی در حمایت از امت اسلامی است.
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 11:40
فاجعه میانمار نتیجه سیاست نادرست برخی کشورهای اسلامی در حمایت از امت اسلامی است/ هیات حقیقت یاب به میانمار اعزام شود عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که وقایع فجیع میانمار نتیجه سیاست های نادرست و ضعف برخی کشورهای اسلامی در حمایت از امت اسلامی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201601103515086963.jpg فاجعه,میانمار,نتیجه,سیاست,نادرست,برخی,کشورهای,اسلامی,در,حمایت,از,امت,اسلامی,است/,هیات,حقیقت,یاب,به,میانمار,اعزام,شود Icana

غلامرضا کاتب در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه وقایع فجیع میانمار به هیچ وجه قابل قبول نبوده اظهار داشت: جنایت در میانمار یادآور نگاه بدوی و خوی توحش گری حاکمان کشور برمه است، سکوت و همراهی جامعه جهانی با این اقدام شوم و پلید را باعث تعجب و انزجار است.

نمایند مردم گرمسار در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه بی تردید جمهوری اسلامی بر اساس  سیاست راهبردی خویش همواره وظیفه و تکلیف خویش را دفاع از محرومین و مستضعفین در سرتاسر جهان می داند، ادامه داد: بویژه اینکه اکنون مظلوم ترین  مسلمانان در یکی از نقاط دورافتاده به تیرخشم و عناد کافرین و ملحدین گرفتار آمده اند ، از دستگاه دیپلماسی و وزارت امورخارجه می خواهیم اهتمام ویژه داشته باشند.

وی تاکید کرد: وقایع فجیع میانمار نشانه روشنی از سوء استفاده کافران و دشمنان باطل مکتب اسلام  از سستی و رخوت سیاست های نادرست و تفرقه افکنانه برخی حکومت های اسلامی و عدم توجه به وحدت و یکپارچگی امت واحده اسلامی نشات می گیرد.

این نماینده مجلس اظهارد اشت: وقایع شنیعی که بر سر مسلمانان روهینگیانا اتفاق افتاد باید تمامی آزادیخواهان جهان بویژه مسلمانان اعم از مردم و دولتها را هوشیار کند تا با حفظ وحدت و پشتیبانی از یکدیگر ، حذف اختلافات جزئی و پیروی از سیره حضرت رسول(ص) از امت اسلامی دربرابر کافران و مشرکان زمان حمایت و حفاظت کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان با محکوم کردم این اقدامات توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار فشار سازمان های بین المللی و نهادهای بی طرف جهت اعزام هیات حقیقت یاب به میانمار و تحت فشار قرار دادن حکومت سفاک برمه برای جلوگیری از نسل کشی مسلمانان روهینگیانا شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر