سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذوالنوری تشریح کرد:

انتقاد از ضعف دیپلماسی اقتصادی کشور / وزارتخانه ها اساسنامه ندارند

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که هیچکدام از وزارتخانه ها اساسنامه ندارد و انتظار می رود دولت این ضعف را برطرف کند.
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 12:12
انتقاد از ضعف دیپلماسی اقتصادی کشور / وزارتخانه ها اساسنامه ندارند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که هیچکدام از وزارتخانه ها اساسنامه ندارد و انتظار می رود دولت این ضعف را برطرف کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201708101896482324.jpg انتقاد,از,ضعف,دیپلماسی,اقتصادی,کشور,/,وزارتخانه,ها,اساسنامه,ندارند Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تغییرات ساختاری در وزارتخانه ها توضیح داد: وزرا بدون نیاز به اساسنامه و کسب اجازه از مجلس می توانند تغییراتی در ساختار وزارتخانه ها ایجاد کنند، هرچند که شاهد تغییرات ساختاری در وزارت امور خارجه هستیم.

نماینده مردم قم در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت خارجه برای تقویت دیپلماسی اقتصادی دست به تغییرات ساختاری زده است، گفت: اکثر نمایندگان از ضعف دیپلماسی اقتصادی کشور انتقاد داشتند و انتظار می رود سالهای گذشته دستگاه دیپلماسی در این زمینه فعال می شد اما در نهایت ظریف با تغییراتی در ساختار به این موضوع پرداخته است.

وی ادامه داد: با این حساب تغییر در ساختار درونی وزارتخانه ها نیازمند اساسنامه و تایید از بیرون از ساختار این نهادها نیست.

این نماینده مجلس شورای اسلامی روند تغییر ساختار وزارتخانه ها را توضیح داد و گفت: وزرا موضوع تغییر ساختار را در نشست هیات دولت مطرح می کنند و در صورت تصویب هیات وزیران می توانند ساختارها را تغییر دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اما اینکه هیچکدام از وزارتخانه های کشور اساسنامه ندارند ضعف محسوب می شود و امیدواریم تحولی در این زمینه رخ دهند و این ضعف برطرف شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار