سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مقدسی:

چابک شدن وزارتخانه‌ها نیازمند اصلاح ساختارها و فرایندهاست

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، گفت: اصلاح ساختارها و فرایندها سبب چابکی وزارتخانه در تمام حوزه‌ها می‌شود.
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 19:00
چابک شدن وزارتخانه‌ها نیازمند اصلاح ساختارها و فرایندهاست نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، گفت: اصلاح ساختارها و فرایندها سبب چابکی وزارتخانه در تمام حوزه‌ها می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201606107905379181.jpg چابک,شدن,وزارتخانه‌ها,نیازمند,اصلاح,ساختارها,و,فرایندهاست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمهدی مقدسی در بیستمین جشنواره استانی شهید رجایی و آئین معرفی و تجلیل از دستگاه‌های اجرایی برتر استان مرکزی در دولت و تدبیر و امید، گفت: تکریم ارباب رجوع بایستی با تکریم ظاهری متفاوت باشد، یقینا وظیفه کارکنان دستگاه‌ها رفتاری متین و توام با خوشرویی با ارباب رجوع است، اما این مهم حداقل انتظار است، تکریم واقعی ارباب رجوع انجام به موقع کار اوست، چنانچه فرد مراجعه کننده به درستی راهنمایی شود، درمی‌یابد در فرایند انجام کارش دستگاه مربوطه واقعا به دنبال کار مردم است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه اخیرا موضوع تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در مجلس شورای اسلامی مطرح شد که در کمیسیون صنایع و معادن رای منفی گرفت، افزود: به جای اینکه به دنبال رفع ایرادات باشیم با عجله و شتاب می‌خواهیم وزارتخانه دیگری را تشکیل دهیم که این کار زیبنده نیست و به معنای تحمیل هزینه است.

به گزارش ایسنا، نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه اساسا در همه دنیا ۷۳ درصد از کشورها یک وزارتخانه‌ اقتصادی دارند، گفت: چناچه بخواهیم از  کشورهای توسعه‌یافته الگوبرداری کنیم، کشور ژاپن با ۱۲ میلیون جمعیت ۱۱ وزارتخانه دارد و در بخش اقتصاد نیز تنها یک وزارتخانه دارد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار