سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
داداشی:

مجمع نمایندگان در مورد استاندار آینده گیلان به اجماع نرسیده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان استان گیلان هنوز در خصوص گزینه مد نظر برای استاندار این استان، به اجماع نهایی نرسیده اند.
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 19:15
مجمع نمایندگان در مورد استاندار آینده گیلان به اجماع نرسیده است نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان استان گیلان هنوز در خصوص گزینه مد نظر برای استاندار این استان، به اجماع نهایی نرسیده اند. http://cdn.icana.ir/d/019/201605102888572751.jpg مجمع,نمایندگان,در,مورد,استاندار,آینده,گیلان,به,اجماع,نرسیده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ولی داداشی افزود: به عنوان یکی از نمایندگان استان گیلان به اطلاع مردم می رسانم که مجمع نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی، تاکنون برای اعلام نظر مشورتی به وزارت کشور در خصوص انتخاب استاندار برای گیلان، به اجماع نرسیده است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: اگر این مجمع در روزهای آینده بر روی گزینه ای برای استانداری گیلان به اجماع برسد، به عنوان نظر مشورتی به وزارت کشور اعلام خواهد شد.

در جلسه امروز هیات دولت، محمدعلی نجفی به عنوان استاندار البرز تعیین شده است.

به گزارش ایرنا، شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده و در مجلس شورای اسلامی، یک نماینده دارد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار