سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بخشنده خبر داد:

دستگیری 191 خرده‌فروش و کشف 85 کیلو انواع مواد مخدر در طرح پاکسازی محلات

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از طرح پاکسازی محلات و بازرسی از منازل خرده‌فروشان مواد مخدر و روان‌گردان و دستگیری 191 خرده فروش و کشف 85 کیلو انواع مواد مخدر خبر داد.
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 20:10
دستگیری 191 خرده‌فروش و کشف 85 کیلو انواع مواد مخدر در طرح پاکسازی محلات رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از طرح پاکسازی محلات و بازرسی از منازل خرده‌فروشان مواد مخدر و روان‌گردان و دستگیری 191 خرده فروش و کشف 85 کیلو انواع مواد مخدر خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/91001.jpg دستگیری,191,خرده‌فروش,و,کشف,85,کیلو,انواع,مواد,مخدر,در,طرح,پاکسازی,محلات Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت به اجرای طرح پاکسازی محلات و بازرسی از منازل خرده‌فروشان مواد مخدر و روان‌گردان توسط این پلیس اشاره و اظهار داشت: در اجرای این طرح ضربتی توسط مأموران این پلیس در روز گذشته 191 نفر از خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، تصریح کرد: 85 کیلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان، مقداری مشروبات الکلی و 24 دستگاه ترازو نیز کشف و ضبط شد. 

این مقام ارشد پلیس مبارزه با مواد مخدر اهم کشفیات این پلیس را در طرح اخیر کشف 53 کیلوگرم تریاک توسط پایگاه دوم پلیس و دستگیری 5 نفر در جاده قدیم قم - تهران محدوده حسن‌آباد عنوان و اعلام کرد: مأموران پایگاه دوم پلیس به دنبال اشراف اطلاعاتی از قصد انتقال یک محموله بزرگ مواد مخدر توسط فردی سابقه‌دار به هویت ز - گ مطلع می‌شوند.

سرهنگ بخشنده تصریح کرد: با هماهنگی مرجع قضایی مأموران به محور مواصلاتی منتهی به تهران اعزام شده و اتوبوس موردنظر را تحت‌نظر قرار داده و اقدام ضربتی و غافلگیرانه اتوبوس را متوقف کرده و متهم را همراه با 4 نفر از همدستانش دستگیر می‌کنند؛ در بازرسی تخصصی از خودرو مقدار 53 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در داخل اتاق اتوبوس جاساز شده بود کشف و ضبط شد. 

وی به کشف 10 کیلوگرم هروئین و 7 کیلو حشیش توسط مأموران پایگاه سوم اشاره و اظهار داشت: مأموران پایگاه سوم نیز به دنبال کار اطلاعاتی ق - گ معروف به رحمان را در نقاط آلوده شمال تهران شناسایی می‌کنند لذا با اشراف اطلاعاتی مخفیگاه وی در قلعه‌حسن‌خان شناسایی شده و با اخذ مجوز قضایی سوژه به همراه 6 نفر از همدستانش در منزلش دستگیر می‌شوند؛ در بازرسی از مخفیگاه متهم 10 کیلوگرم هروئین، 7 کیلوگرم حشیش، 1314 گرم تریاک، 412 گرم شیشه و 15 بطری مشروبات الکلی کشف و ضبط شد. 

به گزارش فارس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت به مأموریت مأموران معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پرداخت و گفت: این مأموران به دنبال اشراف اطلاعاتی از فعالیت گسترده فردی به هویت س - ب در امر تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع هروئین مطلع شده و بعد از گذشت چندین ماه تعقیب و مراقبت مخفیگاه وی را در شهرک کاروان شناسایی کردند؛ با هماهنگی مرجع قضایی مأموران به منزل متهم وارد شده و متهم را به همراه همدستش ع - ق دستگیر کرده و در بازرسی از منزل متهم 8700 گرم هروئین و 140 گرم تریاک کشف می‌کنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار