سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی:

استمرار نظام مدیریتی در استان مرکزی مورد توجه قرار گیرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، گفت: استمرار نظام مدیریتی در استان مرکزی باید مورد توجه قرار گیرد تا به این طریق زمینه پیشبرد مطلوب امور و رشد استان فراهم شود.
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 20:40
استمرار نظام مدیریتی در استان مرکزی مورد توجه قرار گیرد نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، گفت: استمرار نظام مدیریتی در استان مرکزی باید مورد توجه قرار گیرد تا به این طریق زمینه پیشبرد مطلوب امور و رشد استان فراهم شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201610106526487414.jpg استمرار,نظام,مدیریتی,در,استان,مرکزی,مورد,توجه,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی اکبر کریمی در جشنواره گرامیداشت شهید رجایی در اراک با تاکید بر اینکه دولت دوازدهم باید مبارزه با فساد را با جدیت دنبال کند، اظهار داشت: در برنامه ششم پیش بینی هایی به منظور ایجاد شفافیت در معاملات دستگاه های دولتی و جلوگیری از تخلفات احتمالی و آثار سوء آن انجام شده است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، افزود: مدیران بایستی مسئولیت را امانتی در دست خود بدانند اما متاسفانه برخی این مهم را آویزه گوش خود نمی کنند و به مقام و منصب به شکل یک طعمه نگاه می کنند تا به منافع خود برسند.

کریمی بیان کرد: برخی افراد در مدت تصدی مسئولیت خود در استان، زمین های چندهکتاری را صاحب شدند و یا در شرایطی که نخبگان استان بیکار هستند، فرزندان خود را در بالاترین مناصب روی کار آوردند که این مصداق همان نگاه ذکرشده به مدیریت و مسئولیت است که باعث نارضایتی مردم می شود.

وی خاطرنشان ساخت: یکی از خلاهای اساسی در استان مرکزی استمرار نظام مدیریتی و کادرسازی در دستگاه ها است که باید مورد توجه مدیریت ارشد استان و مدیران دستگاه ها باشد تا امید و انگیزه برای کارشناسان به منظور رشد و پیشرفت و ارتقای سازمانی فراهم شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در حال حاضر مجموع کارکنان کشوری و لشکری جمهوری اسلامی حدود سه میلیون نفر است و همه ما باید ردای خدمت را بر تن کنیم و صادقانه برای رشد و پیشرفت کشور تلاش کنیم.

به گزارش مهر، نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت دوازدهم در ابتدای راه است و قطعا باید این دوره از دولت یازدهم ثمرات و دستاوردهای بیشتری برای کشور داشته باشد که قطعا بخش عمده این دستاوردها مرهون تلاش دستگاه‌های اجرایی است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000