سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدی:

قصه گویی نقش مهمی در حفظ آیین و فرهنگ کهن دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، گفت: قصه گویی و رواج آن در میان گروههای مختلف جامعه نقش مهمی در صیانت از فرهنگ و هنر و آیین سنتی ایرانی دارد.
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 19:30
قصه گویی نقش مهمی در حفظ آیین و فرهنگ کهن دارد نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، گفت: قصه گویی و رواج آن در میان گروههای مختلف جامعه نقش مهمی در صیانت از فرهنگ و هنر و آیین سنتی ایرانی دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103076664581.jpg قصه,گویی,نقش,مهمی,در,حفظ,آیین,و,فرهنگ,کهن,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، داود محمدی در مراسم اختتامیه بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی در کانون پرورش فکری استان قزوین گفت: قصه‌گویی، فرصت مغتنمی برای حفظ آیین و فرهنگ کهن است و برگزاری جشنوارهذ هایی در این زمینه می تواند دستاوردهای فرهنگی زیادی برای ما داشته باشد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اگر کودکان با فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی آشنا شوند می توانند ضمن صیانت از فرهنگ خود ساعات سرگرم کننده خوبی را برای خود رقم بزنند.

نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به تاثیر عمیق قصه‌ در روح و اندیشه کودکان تصریح کرد:قصه‌گویی ابزاری قدرتمند برای حفظ واستمرار ارزش‌های اخلاقی، اجتماعی و دینی در مخاطبین است.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، با قدردانی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین در برگزاری جشنواره و احیا و  ارزش‌ گذاری قصه‌گویی بیان کرد: کانون مجموعه ای اثرگذار در ایجاد ذهن پویا و خلاق برای آینده سازان ایران اسلامی است.

مرحله استانی بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی در کانون استان قزوین با شرکت ۴۴ قصه گو در بخش‌های مربیان، اعضا، آزاد و مادربزرگ‌ها در روزهای ۲۰ و ۲۱ شهریور برگزار شد.

به گزارش مهر، منتخبان این جشنواره به مرحله منطقه ای که با حضور قصه‌گویان برگزیده استان‌های گیلان، زنجان، اردبیل، آذربایجان  شرقی، آذربایجان غربی و قزوین در آبان ماه امسال برگزار می‌شود راه پیدا کردند.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار