سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خالقی مطرح کرد؛

وضعیت آسفالت راه‌های روستایی خلخال مطلوب نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی، گفت: وضعیت آسفالت راه‌های روستایی شهرستان خلخال مطلوب نیست.
پنج‌شنبه 23 شهریور 1396 ساعت 15:45
وضعیت آسفالت راه‌های روستایی خلخال مطلوب نیست نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی، گفت: وضعیت آسفالت راه‌های روستایی شهرستان خلخال مطلوب نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201606102856527733.jpg وضعیت,آسفالت,راه‌های,روستایی,خلخال,مطلوب,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بشیر خالقی در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از دو محور خلخال- فیروزآباد و خلخال- اسالم تصریح کرد: متأسفانه در آسفالت راه‌های روستایی وضعیت به مراتب کمتر از میانگین کشوری داریم.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی، افزود: انتظار می‌رود با هدف ممانعت از مهاجرت به وضعیت راه‌های خلخال و کوثر رسیدگی شده و این دو شهرستان در اولویت وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد.

وی با اشاره به پروژه‌های نیمه‌تمام راه در خلخال افزود: به عنوان مثال‌محور خلخال- پونل بیش از ۶۰ سال است آغاز شده اما به دلیل ایرادات افتتاح نمی‌شود.

خالقی تأکید کرد: با بارش زمستانی عملاً تردد از این محور امکان‌پذیر نبوده و متأسفانه با وجود گله‌مندی شهروندان همچنان خلخال- پونل از نواقصی برخوردار است.

وی به ضرورت اجرای ۱۰ کیلومتر از این محور تأکید کرد و گفت: با اجرای این محور ارتباط خلخال و گیلان تکمیل شده و این شهرستان از بن‌بست ارتباطی خارج می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، همچنین خواستار تکمیل جاده خلخال- اسالم شد و گفت: تبدیل این جاده فرعی به جاده اصلی منجر به توسعه گردشگری شهرستان خلخال خواهد شد.

به گزارش مهر، نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی، همچنین با اشاره به بهره‌برداری از جاده خلخال- فیروزآباد در ۲۷ کیلومتر ادامه داد: انتظار می‌رود اعتبار ملی مورد نیاز برای بخشی از جاده که کنارگذر خلخال است تأمین شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار