سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عبدالهی:

ظرفیت های روستایی اهر برای ایجاد اشتغال پایدار استفاده شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، گفت: از ظرفیت روستاهای شهرستان باید در جهت اشتغال پایدار و ماندگاری روستائیان استفاده شود.
پنج‌شنبه 23 شهریور 1396 ساعت 17:45
ظرفیت های روستایی اهر برای ایجاد اشتغال پایدار استفاده شود نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، گفت: از ظرفیت روستاهای شهرستان باید در جهت اشتغال پایدار و ماندگاری روستائیان استفاده شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201605101695563811.jpg ظرفیت,های,روستایی,اهر,برای,ایجاد,اشتغال,پایدار,استفاده,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بیت الله عبدالهی در حاشیه جلسه مشترک با اعضای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان اهر اظهار داشت: با توجه به وجود ظرفیت های مهم کشاورزی، دامداری و صنایع دستی در روستاهای شهرستان اهر از  اعضای شوراهای روستاها انتظار داریم با شناسایی این ظرفیت ها و افراد فعال در جهت اشتغال پایدار روستائیان و به خصوص جوانان روستایی برنامه ریزی کنند.

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، افزود: در کنار ارایه خدمات زیربنایی در روستاها خود روستائیان نیز باید در جهت عمرانی روستاها تا حد توان تلاش کنند و اعضای شوراهای روستاها نیز باید اعتباراتی را که برای شوراها و دهیاری ها جهت انجام خدمات عمرانی اختصاص می یابد، برای اجرای پروژه هایی در اولویت قرار دهند که در حل مشکلات روستاها اثرگذار است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه کشورمان جزء کشورهای حادثه خیز است از روستائیان منطقه خواست در جهت مقاوم سازی منازل خود با استفاده از تسهیلات بنیادمسکن انقلاب اسلامی اقدام کنند و شوراها نیز روستائیان را در این زمینه تشویق کنند.

به گزارش مهر، نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، اجرای طرح هادی در راستای توسعه روستاها یکی از کارهای مهم انجام شده در این مناطق عنوان وتصریح کرد: روستائیان نیز باید در این زمینه با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همکاری داشته باشند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به بازگشایی مسیرها اقدام شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار