شهادت امام سجاد (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با رأی موافق نمایندگان

مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات تمدید شد

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات طرح تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات موافقت کردند.
سه‌شنبه 4 مهر 1396 ساعت 10:43
مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات تمدید شد نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات طرح تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات موافقت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/68324.jpg مهلت,اجرای,آزمایشی,قانون,ثبت,اختراعات,تمدید,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه 4 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی طرح تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات، با کلیات این طرح با 160 رأی موافق، 11 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 223 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

در ادامه نمایندگان ماده واحده این طرح را نیز با 148 رأی موافق، 12 رأی مخالف و 10 رأی ممتنع از مجموع 232 نماینده حاضر در صحن به تصویب رساندند.

براساس این گزارش دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این نکته را عرض کردم که دولت لایحه را داده است و کمیسیون مربوطه ظاهراً کار بیشتری داشته و نیاز است تا طرح تمدید شود تا خلأ قانونی پیش نیاید. لذا اینجا اشکالی از سوی دولت نبوده است.

وی ادامه داد: ما الان چاره ای جز این نداریم که این تمدید را تصویب کنیم، ولی لازم است کمیسیون مربوطه این بار دیگر طرح تمدید نیاورند، یا طرح را به صورت قطعی بیاورند که برای همیشه تصویب شود و یا اصلاحاتی که است را در لایحه بیاورند که تکلیف برای همیشه روشن شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر