عاشورای حسینی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرادی خبر داد:

شکایت سازمان بازرسی کشور از آلومینیوم المهدی به شورای رقابت/پیگیری دیده بان شفافیت از سازمان خصوصی سازی

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت:سازمان بازرسی کل کشور از آلومینیوم المهدی و هرمزال برای واگذاری غیر قانونی به شورای رقابت شکایت کرده است.
چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت 11:09
شکایت سازمان بازرسی کشور از آلومینیوم المهدی به شورای رقابت/پیگیری دیده بان شفافیت از سازمان خصوصی سازی عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت:سازمان بازرسی کل کشور از آلومینیوم المهدی و هرمزال برای واگذاری غیر قانونی به شورای رقابت شکایت کرده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105176077290.jpg شکایت,سازمان,بازرسی,کشور,از,آلومینیوم,المهدی,به,شورای,رقابت/پیگیری,دیده,بان,شفافیت,از,سازمان,خصوصی,سازی Icana

احمد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه سازمان بازرسی کل کشور از آلومینیوم المهدی و هرمزال برای واگذاری غیر قانونی به شورای رقابت شکایت کرده است، گفت:روز دوشنبه هفته جاری شورای رقابت از بنده برای بررسی موضوع واگذاری آلومینیوم المهدی برای حضور در جلسه دعوت کرد که در این نشست خریدار آلومینیوم نیز حضور داشت.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بنده در این جلسه نیز گزارشی در خصوص نحوه واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال ارائه دادم، افزود:تمامی گزارش های دستگاه های نظارتی همانند دیوان محاسبات،سازمان بازرسی کل کشور، دستگاه‌های اداری وابسته به دولت همانند ایمیدرو و وزیر صنعت گذشته نعمت زاده نشان از این داشت که این واگذاری دچار خدشه و اشکال است.

مرادی با بیان اینکه اعضای شورای رقابت در مجموع و بالاتفاق این واگذاری را غیرشفاف و دارای مشکل می دانستند، ادامه داد:شورای رقابت در این نشست عنوان کرد، با توجه به اینکه این موضوع به سازمان خصوصی‌سازی مرتبط می‌شود باید نحوه واگذاری و شکایات از آلومینیوم المهدی از این طریق پیگیری شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقرر شد رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت پیگیری و مکاتبات بعدی را انجام دهد تا حقوق از دست رفته بیت المال پیگیری و به جای اصلی خود بازگردد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000