ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1388/04/28 18:49:00
سرویس کمیسیون ها
پس از توضیح علت سانحه هواپیمایی به نمایندگان مردم

وزیر راه: کارگروه ویژه علت سقوط را بررسی می کند

**وزیر راه و ترابری پس از پایان جلسه مشترک با اعضای کمیسیون عمران در خصوص بررسی دلایل سانحه هواپیمایی گفت: کار گروهی برای بررسی علل سقوط این هواپیما تشکیل شده است.

حمید بهبهانی در پایان این جلسه در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار داشت: علل به وجود آمدن این حادثه هنوز مشخص نشده است؛ اما  این احتمال نیز وجود دارد که در لحظات آخر ارتباط بین خلبان و برج مراقبت قطع شده است که با باز خوانی جعبه سیاه این مسائل روشن خواهد شد.

وی با بیان اینکه در جلساتی که در کمیسیون عمران بر گزار خواهیم نمود، خواسته های وزارت راه را عنوان خواهیم کرد گفت: در عین حال به دنبال ریشه یابی و یافتن علل بوجود آمدن این حادثه هستیم و عمیقا با بازماندگان آنها اظهار همدردی می کنیم .
بهبهانی در ادامه افزود: از ابتدای سال تا کنون 5 حادثه هوایی در دنیا اتفاق افتاده است که 4 حادثه در اروپا بوده و یک حادثه آن نیز متعلق به ایران است.

یادآور می شود روز چهارشنبه هفته گذشته یک فروند هواپیمای توپولوف متعلق به شرکت هواپیمایی کاسپین در مسیر تهران ـ‌ ایروان، تنها 16 دقیقه پس از برخاستن از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) در منطقه‌ای در نزدیکی قزوین دچار سانحه شد و سقوط کرد.

در این حادثه تمام 168 سرنشین این هواپیما از جمله اعضای تیم ملی جودو نوجوانان که برای حضور در اردوی تدارکاتی پیش از حضور در مسابقات جهانی مجارستان عازم ارمنستان بودند، جان خود را از دست دادند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet