عاشورای حسینی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوربخش در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح کرد:

بدهی بیمه به حوزه دارو تا فروردین 96 تسویه شد/عدم تخصیص اعتبار 800 میلیاردی به تامین اجتماعی از ابتدای سال

سرویس اجتماعی
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، گفت: پرداخت بدهی های این سازمان به حوزه سلامت بستگی به میزان منابعی دارد که سازمان برنامه و بودجه به این سازمان اختصاص می دهد.
سه‌شنبه 18 مهر 1396 ساعت 07:40
بدهی بیمه به حوزه دارو تا فروردین 96 تسویه شد/عدم تخصیص اعتبار 800 میلیاردی به تامین اجتماعی از ابتدای سال مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، گفت: پرداخت بدهی های این سازمان به حوزه سلامت بستگی به میزان منابعی دارد که سازمان برنامه و بودجه به این سازمان اختصاص می دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607103493530682.jpg بدهی,بیمه,به,حوزه,دارو,تا,فروردین,96,تسویه,شد/عدم,تخصیص,اعتبار,800,میلیاردی,به,تامین,اجتماعی,از,ابتدای,سال Icana

سید تقی نوربخش در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص آخرین وضعیت پرداخت بدهی های تامین اجتماعی به حوزه سلامت،گفت: بدهی تامین اجتماعی به حوزه دارو تا فروردین سال جاری و به پزشکان تا اردیبهشت امسال پرداخت شده است، همچنین بخشی از بدهی های این سازمان به حوزه سلامت برای اجرای پزشک خانواده تا مرداد تسویه شده است.

وی درخصوص برنامه این سازمان برای پرداخت مابقی بدهی ها به حوزه سلامت تا پایان سال 96، افزود: میزان و چگونگی پرداخت بدهی ها به حوزه سلامت بستگی به این دارد که سازمان برنامه و بودجه منابع مورد نیاز را به شکلی در اختیار تامین اجتمامی قرار دهد، به طوری که درحال حاضر سازمان برنامه ازابتدای سال تا کنون حدود 800 میلیارد تومان از منابع مصوب را دراختیار ما قرار نداده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در خصوص برخی انتقادها مبنی بر عدم تشکیل صندوق مجزا در تامین اجتماعی برای واریز حق درمان کارگران طبق دستور سال گذشته رییس جمهور، تصریح کرد: حساب مجزایی برای واریز حق درمان کارگران در تامین اجتماعی تشکیل شد، بنابراین انتقادها نسبت به بی توجهی تامین اجتماعی به دستور رییس جمهور قابل قبول نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000