شهادت امام سجاد (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حجتی در گفت‌وگو با خانه ملت:

اختلاف نظر در باره تعیین نرخ تضمینی گندم به قوت خود باقی است

سرویس اقتصادی
وزیر جهادکشاورزی تاکید دارد که اختلاف نظر بین این وزارتخانه و سازمان برنامه و بودجه برای تعیین نرخ تضمینی گندم به قوت خود باقی است.
سه‌شنبه 18 مهر 1396 ساعت 17:20
اختلاف نظر در باره تعیین نرخ تضمینی گندم به قوت خود باقی است وزیر جهادکشاورزی تاکید دارد که اختلاف نظر بین این وزارتخانه و سازمان برنامه و بودجه برای تعیین نرخ تضمینی گندم به قوت خود باقی است. http://cdn.icana.ir/d/019/124990.jpg اختلاف,نظر,در,باره,تعیین,نرخ,تضمینی,گندم,به,قوت,خود,باقی,است Icana

محمود حجتی در گفت‌وگو خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش قیمت خرید تضمینی گندم، اظهار داشت: قیمت خرید تضمینی گندم باید قبل از فصل کشت تعیین تکلیف و اعلام می شد، به این جهت وزارت جهادکشاورزی مرداد ماه پیشنهاد خود را تقدیم دبیرخانه شورای اقتصادی کرد.

عضو کابینه دولت دوازدهم ادامه داد: با این حال اختلاف نظری بین وزارت جهادکشاورزی و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه وجود دارد و بحث دراین زمینه همچنان در کمیسیون دولت ادامه دارد.

وی با بیان اینکه اختلاف نظر به قوت خود باقی است، تاکید کرد: امیدواریم هرچه زودتر دبیرخانه شورای اقتصادی به جمع بندی برسد و قیمت خرید تضمینی گندم اعلام شود.

وزیر جهادکشاورزی با اشارهه نشست امروز عصر کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: برخی نمایندگان سوالاتی داشتند که با پیگیری ها سوالات مرتفع شد با این حال نمایندگان در خصوص نحوه امحا سم هایی که از سنوات گذشته که به دوره قبل و بعد از انقلاب اسلامی بر می کشت داشتند.

حجتی توضیح داد: این سم ها غیرقابل مصرف هستند و باید تکلیف آنها تعیین شود، فرمول امحای آنها به این نحو است که باید با کمک شرکت تولید کننده آنها که به سالهای دور بر می گردد، شکسته شود.

وی با بیان اینکه نزدیک به 13 تن از این سم ها  در کرمان انبار شده است، اظهار داشت: سازمان حفظ نباتات موضوع را در دستور کار دارد تا در چارچوب فنی، علمی و ملاحظات زیست محیطی سم ها نابود شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط