عاشورای حسینی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی:

نمود هماهنگی میان وزارت خارجه و سپاه در امورات مربوط به مسائل هسته‌ای/ مواضع همیشگی وزارت خارجه در حمایت از سپاه

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است رصد دشمن بر اقدامات داخلی کشور بسیار دقیق بوده و وحدت میان ارگان‌های نظامی و دولتی امید دشمنان را به یأس تبدیل می‌کند.
چهارشنبه 19 مهر 1396 ساعت 13:00
نمود هماهنگی میان وزارت خارجه و سپاه در امورات مربوط به مسائل هسته‌ای/ مواضع همیشگی وزارت خارجه در حمایت از سپاه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است رصد دشمن بر اقدامات داخلی کشور بسیار دقیق بوده و وحدت میان ارگان‌های نظامی و دولتی امید دشمنان را به یأس تبدیل می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105601411707.jpg نمود,هماهنگی,میان,وزارت,خارجه,و,سپاه,در,امورات,مربوط,به,مسائل,هسته‌ای/,مواضع,همیشگی,وزارت,خارجه,در,حمایت,از,سپاه Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه کشور با تهدید جدی مواجه است که منافع ملی و منافع مردم به خطر می افتد، گفت: در این شرایط تکلیف همه مسئولان این است که طوری مواضع خود را بیان کنند که از کشور صدای منسجم و متحدی شنیده شده و در آن منافع و مصالح جامعه در نظر گرفته شود.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: امروز شرایط خوبی از این جهت داریم و نقطه قوتی برای کشور ماست اما باید وحدت رویه میان دستگاه ها را خیلی جدی بگیریم چون کشور ما با دقت از طرف دشمنان خود رصد می شود و اگر شکافی درون کشور مشاهده شده و اختلافی دیده شود، برای دشمن نقطه امید می شود.

وی افزود: خوشبختانه در خصوص مسائل هسته ای و تهدیدات نظامی که سپاه کشورمان ازسوی کشورهایی همچون آمریکا می شود، وحدت رویه دیده می شود از طرفی سپاه به نمایندگی از دستگاه های نظامی کشور با وزارت خارجه در خصوص مسائل هسته ای همراهی دارد و از سویی وزارت امور خارجه کشورمان نیز هنگام تهدیداتی که آمریکا علیه سپاه صورت می دهد، مواضع تندی می گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان موضع گیری های دستگاه ها در حمایت از یکدیگر را در راستای حفظ انسجام ملی مثبت ارزیابی کرد و خاطرنشان ساخت: همکاری که میان دستگاه های کشور وجود دارد تمام نقاط امید دشمنان را به یأس تبدیل خواهد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر