عاشورای حسینی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوروزی:

طرح تحریم سپاه از سوی آمریکا به دلیل نگرانی از نابودی داعش/ مجامع بین‌المللی باید از سپاه برای مبارزه با تروریسم تجلیل کنند

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: آمریکایی‌ها نگران نابودی داعش بوده در حالی که مجامع بین‌المللی باید از سپاه برای مبارزه با تروریسم تجلیل کنند.
پنج‌شنبه 20 مهر 1396 ساعت 12:29
طرح تحریم سپاه از سوی آمریکا به دلیل نگرانی از نابودی داعش/ مجامع بین‌المللی باید از سپاه برای مبارزه با تروریسم تجلیل کنند سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: آمریکایی‌ها نگران نابودی داعش بوده در حالی که مجامع بین‌المللی باید از سپاه برای مبارزه با تروریسم تجلیل کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201608100146621316.jpg طرح,تحریم,سپاه,از,سوی,آمریکا,به,دلیل,نگرانی,از,نابودی,داعش/,مجامع,بین‌المللی,باید,از,سپاه,برای,مبارزه,با,تروریسم,تجلیل,کنند Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص استراتژی جدید ایالات متحده در قبال جمهوری اسلامی ایران و احتمال قرار گرفتن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی از سوی دولت آمریکا با اعمال قانون کاتسا، گفت: آمریکا به دنبال نجات خود از وضعیت فلاکت‌بار در حوزه مالی و بدهی‌های میلیارد دلاری است، از سوی دیگر در واکنش به تحقق ثبات در جمهوری اسلامی ایران و وضعیت رو به انحلال داعش و النصره موضوعات تبلیغی و کذب را مطرح می‌کنند.

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکایی‌ها در دوره‌های مختلف مباحثی چون عدم تعهد ایران به برجام، نقض برجام، کمک ایران به تروریست و افزودن نام سپاه پاسداران به لیست سازمان تروریستی را مطرح کردند، حال آنکه برای همگان طرفداری آمریکا از رژیم صهیونیست و پهلوی روشن است. در حقیقت رژیمِ شاه پهلوی ژاندارم آمریکا در منطقه خلیج فارس بوده است.

وی افزود: آمریکا با اقتدار ایران اسلامی، قدرت نظامی و دفاعی سپاه پاسداران مشکل دارد لذا تحریم سپاه بدون پاسخ نخواهد ماند به نوعی که حضورشان در خاورمیانه را پشتیبانی از تروریسم تلقی خواهیم کرد، سپاه پاسداران نیرویی در خط مقدم مبارزه با داعش است، شهید همدانی و حجیی و غیره از جمله این پرچم‌داران هستند.

نورورزی با تاکید بر اینکه مجامع بین‌المللی باید از سپاه پاسداران به جهت مبارزه با تروریسم تجلیل کند، گفت: داعش در اکثر کشورهای منطقه وکشورهای اروپایی چون انگلیس، فرانسه و غیره بحران‌آفرینی کرده و ایران در مقابل این سد نامانوس جهانی ایستادگی کرده است، بنابراین از سپاه پاسداران به عنوان سردمدار این مبارزات باید تجلیل شود.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: آمریکا به جهت اینکه ایران و سپاه پاسداران در حالی داعش را محکوم کردند که کمک‌های سلاحی آمریکایی‌ها به داعش در سوریه و غیره شناسایی شده است، به دنبال تحریم و اعمال فشار هستند. تحریم‌هایی که خیانت به انسانیت، کرامت، ایثارگری و شرافت محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ قانون کاتسا چهارم مرداد 96 در مجلس نمایندگان آمریکا تصویب و 11 مرداد ماه توسط ترامپ امضا شد. بر اساس این قانون دولت آمریکا موظف است ظرف 90 روز این تحریم‌ها را علیه ایران اعمال کند. حال طبق برخی گمانه‌زنی‌ها ترامپ قصد دارد کل مجموعه سپاه پاسداران را هدف قرار داده و به عنوان بخشی از راهبرد جدید خود درباره ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به عنوان یک "سازمان تروریستی" معرفی کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط