عاشورای حسینی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفرپور:

امروز بیش از پیش به حافظ و هنر او نیازمندیم

سرویس استان ها
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، حافظ را منادی ارزش های اخلاقی و اسلامی دانست و گفت: امروز و در روزگاری که به افت ارزش های اخلاقی و اسلامی دچار شده ایم بیش از پیش به حافظ و هنر او نیازمندیم.
چهارشنبه 19 مهر 1396 ساعت 23:07
امروز بیش از پیش به حافظ و هنر او نیازمندیم رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، حافظ را منادی ارزش های اخلاقی و اسلامی دانست و گفت: امروز و در روزگاری که به افت ارزش های اخلاقی و اسلامی دچار شده ایم بیش از پیش به حافظ و هنر او نیازمندیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201607104868546498.jpg امروز,بیش,از,پیش,به,حافظ,و,هنر,او,نیازمندیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جمشید جعفرپور، شامگاه چهارشنبه در آیین بزرگداشت حافظ در شیراز افزود: راز ماندگاری حافظ بعد از گذشت قرن ها را می توان در بیان موضوعات مبتنی بر فطریات بشر توسط او دانست که این مضامین را به بهترین شکل بیان کرده است.

نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: واژگانی که حافظ در اشعارش به کار برده به همراه مفاهیم فطری که برای همه انسان ها آشناست را می توان راز ماندگاری اشعار او دانست.

به گزارش ایرنا، وی افزود: حافظ را بزرگ می دانیم و همه موظفیم که برای حفظ آرامگاه این شاعر بزرگ نیز به عنوان یک اثر تاریخی بکوشیم اما باید در کنار آن، ارزش هایی که حافظ آنها را ندا می دهد را نیز احیا و بازسازی کنیم.

بیستم مهرماه در تقویم ملی کشورمان به نام روز حافظ نامگذاری شده است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000