عاشورای حسینی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی:

ایران در چارچوب مصوبات هیات نظارت بر اجرای برجام تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت : واکنش جمهوری اسلامی ایران نسبت به تهدید خروج آمریکا از تواقفنامه برنامه جامع اقدام مشترک 'برجام' صریح و تند است.
پنج‌شنبه 20 مهر 1396 ساعت 17:07
ایران در چارچوب مصوبات هیات نظارت بر اجرای برجام تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کند رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت : واکنش جمهوری اسلامی ایران نسبت به تهدید خروج آمریکا از تواقفنامه برنامه جامع اقدام مشترک 'برجام' صریح و تند است. http://cdn.icana.ir/d/019/201610105195260808.jpg ایران,در,چارچوب,مصوبات,هیات,نظارت,بر,اجرای,برجام,تصمیمات,لازم,را,اتخاذ,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علاءالدین بروجردی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی سمنان افزود: برجام به حیثیت همه کشورهای امضا کننده آن که پنج مورد از آن ها اعضای دائم شورای امنیت هستند، گره خورده است.

وی اظهارداشت: کشورهای اروپایی در 48 ساعت گذشته موضع گیری های صریح و تندی در باره اظهارات ترامپ درخصوص خروج از برجام داشتند و دیروز هم که وزیر امور خارجه کشورمان در جلسه ای غیر علنی در مجلس شورای اسلامی حضور داشت عنوان کرد که سران این کشورها در گفت و گوهای تلفنی مراتب اعتراض خود و نپذیرفتن اقدام نابخردانه ترامپ را اعلام کردند.

بروجردی اضافه کرد : بنابراین این تنها جمهوری اسلامی ایران نیست که نسبت به برنامه ترامپ درباره خروج از برجام یا احاله آن به کنگره آمریکا اعتراض دارد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : ایران در چارچوب مصوبات هیات نظارت بر اجرای برجام که همه مراحل آن مطالعه شده است ، تصمیمات لازم را در راستای حفظ منافع ملی اتخاذ می‌کند.

به گزارش ایرنا، توافق جامع و نهایی هسته‌ای با عنوان شناخته شده و رسمی برنامه جامع اقدام مشترک یا برجام در راستای توافق جامع بر سر برنامه هسته ای ایران و به دنبال تفاهم هسته ای لوزان ، در سه‌شنبه 23 تیر 1394 در در وین اتریش بین ایران ، اتحادیه اروپا وشامل چین،فرانسه، روسیه، انگلیس، آمریکا وآلمان منعقد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000