شهادت امام سجاد (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سردار اشتری:

امنیت امروز ایران را مدیون امام خمینی (ره)، شهدا و هدایت‌های مقام معظم رهبری هستیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
فرمانده نیروی انتظامی امنیت امروز ایران را مثال‌زدنی دانست و گفت: این امنیت را مدیون امام خمینی (ره)، شهدا و هدایت‌های مقام معظم رهبری هستیم.
پنج‌شنبه 20 مهر 1396 ساعت 20:03
امنیت امروز ایران را مدیون امام خمینی (ره)، شهدا و هدایت‌های مقام معظم رهبری هستیم فرمانده نیروی انتظامی امنیت امروز ایران را مثال‌زدنی دانست و گفت: این امنیت را مدیون امام خمینی (ره)، شهدا و هدایت‌های مقام معظم رهبری هستیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201710104523875221.jpg امنیت,امروز,ایران,را,مدیون,امام,خمینی,(ره)،,شهدا,و,هدایت‌های,مقام,معظم,رهبری,هستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های امام (ره)، در جمع کارکنان نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی با شعار «پلیس برای امنیت و امنیت برای همه» برنامه‌های خود را شروع کرد. بالاترین نعمت برای هر کشور امنیت است و این نعمت بزرگ در کشور ما وجود دارد.

وی امنیت امروز ایران را مثال‌زدنی دانست و افزود: با وجود ناامنی‌های موجود در منطقه و اقداماتی که گروه‌های تروریستی انجام داده‌اند، ایران کشوری امن است و این امنیت را مدیون امام خمینی (ره)، شهدای دفاع مقدس و هدایت‌های مقام معظم رهبری هستیم.

 فرمانده ناجا در ادامه عنوان کرد: با بنیانگذار انقلاب اسلامی میثاق می‌بندیم که برای امنیت کشور تا پای جان ایستادگی و از بیش از ۸  هزار و ۵۰۰ کیلومتر از مرزهای ایران اسلامی دفاع کنیم.

سردار اشتری تصریح کرد: نیروی انتظامی در مسئولیت‌هایی که داشته به خوبی عمل کرده است و گواه این حرف شهدایی هستند که ناجا در طول سال‌های گذشته تقدیم انقلاب کرده است.

وی با اشاره به ماموریت‌های ناجا گفت: مجموعه نیروی انتطامی کاری را انجام  می‌دهد که به فرموده امام خمینی (ره) عبادت است و به فرموده امام خامنه‌ای کسانی که در نیروی انتظامی کار می‌کنند، جزء مجاهدین فی سبیل الله هستند، که این افتخار بزرگی است.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر لزوم برقراری امنیت در همه ابعاد بیان کرد: امنیت ابعاد مختلفی دارد و امروز امنیت زمینه‌ساز اشتغال، علم‌آموزی و پیشرفت در زمینه‌های مختلف است؛ لذا ما در مجموعه نیروی انتظامی باید به گونه‌ای عمل کنیم که در تراز جمهوری اسلامی ایران باشیم.

به گزارش دفاع پرس، سردار اشتری با بیان اینکه باید سهم دستگاه‌ها در برقراری امنیت مشخص شود، گفت: دستگاه‌ها و مردم باید در برقراری امنیت با نیروی انتطامی مشارکت داشته باشند./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000