هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابطحی در نطق میان دستور مطرح کرد؛

رشد بی‌رویه نقدینگی ام‌الامراض کشور است

سرویس صحن
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه برای واژگونی اساس یک مملکت هیچ وسیله‌ای مطمئن‌تر از کاهش ارزش پول آنها نیست درخصوص کودتای خزنده از طریق شبکه بانکی کشور هشدار داد.
یکشنبه 30 مهر 1396 ساعت 12:02
رشد بی‌رویه نقدینگی ام‌الامراض کشور است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه برای واژگونی اساس یک مملکت هیچ وسیله‌ای مطمئن‌تر از کاهش ارزش پول آنها نیست درخصوص کودتای خزنده از طریق شبکه بانکی کشور هشدار داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201708102174326957.jpg رشد,بی‌رویه,نقدینگی,ام‌الامراض,کشور,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمدجواد ابطحی در نشست علنی امروز (یکشنبه 30مهرماه) صحن علنی مجلس شورای اسلامی در ابتدای نطق میان دستور خود فرازی از بیانات امام حسین مطرح کرد و گفت: امر به معروف و نهی از منکر در دیدگاه امام حسین(ع) دعوت مردم به اسلام و علاقه مند کردن آن‌ها به احکام اسلام است لذا مسئولان و نهادهای ذی‌ربط باید دقت کنند در حوزه علاقه مند کردن مردم به اسلام چه کرده‌اند.

پس گرفتن حقوق غصب شده محرومان جامعه نشاط و رفاه و امید ایجاد می‌کند

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اعتقاد به اینکه پس گرفتن حقوق غصب شده محرومان و بازگرداندن به خود آن‌ها، مخالفت و ستیز با ظالمان در عرصه‌های مختلف، تقسیم اموال عمومی میان مردم و گرفتن وجوهات شرعی و رساندن آن‌ها به دست صاحبان اصلی‌شان، در جامعه نشاط و رفاه و امید ایجاد می‌کند، افزود: اسلام کلیتی است و نباید بگوید؛ اسلام کارآمد و مفید نبوده در حالی که اصلا آن را اجرا نمی‌کنیم.

هشدار درباره پخش کودتای خزنده از طریق شبکه بانکی کشور

وی با هشدار نسبت به کودتای خزنده از طریق شبکه بانکی کشور، تصریح کرد: "امام باقر(ع)" فرمود؛ همانا به درستی که نابودی اسلام و نابودی مسلمانان در این است که گردش اموال –که بانک‌ها مصداق عینی امروز آن هستند- در دست کسانی باشد که حد این کار را نشناخته و به غلط رفتار می کنند.

برای واژگونی اساس یک مملکت هیچ وسیله‌ای مطمئن‌تر از کاهش ارزش پول آنها نیست

ابطحی همچنین ادامه داد: "جان مینارد کینز" از اقتصاددان و بانک‌داران صهیونیستی می‌گوید؛ برای واژگونی اساس یک مملکت هیچ وسیله‌ای ظریف‌تر و مطمئن‌تر از کاهش ارزش پول آن‌ها نیست، این کار تمامی نیروهای اقتصادی را در راستای نابودی آن کشور قرار می‌دهد و این کار را به گونه‌ای انجام می‌دهد که حتی یک نفر از میان میلیون‌ها نفر متوجه آن نخواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه "هنری فورد" یکی از سرمایه‌داران بزرگ آمریکا می‌گوید؛ بسیار خوب است که ملت ما از سیستم بانکداری ما سر در نمی‌آورند زیرا اگر پی می‌بردند پیش از طول خورشید انقلاب می‌کردند، همچنین "لنین" می‌گوید؛ اگر می‌خواهید کشوری را زمین بزنید از راه پولش این کار را انجام دهید.

وی تاکید کرد: معاون رئیس‌جمهور رومانی که جاسوس سیا بود پس از دستگیری اعتراف می‌کند که آمریکایی‌ها از او به‌عنوان جاسوس دو کار  خواسته بودند، ابتدا اینکه اولویت‌های کشور را بر هم بزند و دوم از افراد نامناسب در مسئولیت‌ها استفاده کند.

امروز رشد بی‌رویه نقدینگی ام‌الامراض کشور تلقی می‌شود

ابطحی با بیان اینکه چرا امروز رشد بی‌رویه نقدینگی ام‌الامراض کشور تلقی می‌شود، اضافه کرد: متاسفانه به دزدی پنهان از جیب تمامی افراد جامعه توجه نمی‌شود.

مسئولان آیا شب را راحت می‌خوابید؟

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی نظام بانکی را عامل رشد بی‌رویه نقدینگی در کشور دانست و افزود: ترویج و گسترش ربا، کاهش ارزش پول، بالا رفتن قیمت ارزهای خارجی، بالا رفتن قیمت‌ها، بالا رفتن دستمزدها و هزینه تولید، مغموم به صرفه نشدن تولید، رشد بیکاری، رکود در تولید، رشد ورشکستگی، رشد قاچاق کالا، رشد خرید و فروش موادمخدر، رشد اعتیاد، رشد دزدی و اختلاس، رشد فقر و واسطه‌گری، رشد زمین‌خواری، رشد دروغ، تهمت، تقلب، ریا برای درآمد بیشتر، رشد اختلافات خانوادگی، رشد طلاق، سخت شدن ازدواج جوانان، رشد بی‌بند و باری و بدحجابی، چشم چرانی، بدبینی نسبت به نظام، ولایت فقیه، علما و مراجع تقلید و... مسئولان آیا شب را راحت می‌خوابید؟

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس بیان کرد: یک فرد در زمان مسئولیت خود می‌تواند منشاء خدمات گسترده‌ای باشد یا اصلا کاری نکند و با حفظ وضعیت موجود دوران مدیریتی خود را به پایان رساند یا منشاء مشکلات جدید شود و متاسفانه ما هر سه روش را آزموده‌ایم در حالی که باید برای ثانیه و ثانیه این مسئولیت‌ها پاسخگو باشیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: امیدوارم مجلس به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای، با کمک هیات رئیسه مجلس برای این مسائل کلان کاری کنند. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000