انتخابات ریاست جمهوری
1388/05/04 11:12:00
سرویس سیاسی
پزشکیان خبر داد

رایزنی برای رسیدگی به وضعیت بازداشت شدگان وقایع اخیر

**"مسعود پزشکیان" از انجام رایزنی‌هایی برای رسیدگی به وضعیت بازداشت شدگان وقایع اخیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، پزشکیان در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص درگذشت "محسن روح الامینی" که در روز 18 تیر ماه دستگیر شده بود اظهار داشت: فرزند آقای روح الامینی کسی بوده است که این افراد او را می‌شناختند اما با این حال دچار چنین سرنوشتی گردیده است و به همین علت نیز ما نگران افرادی هستیم که هیچ شناختی از آنها وجود ندارد.

پزشکیان گفت: امیدوارم مجلس بتواند با ورود به این مسایل، گامی در راستای حل آن بردارد البته برخی همکاران در تلاش هستند تا ببینند با چه سیاستی می‌توانند عمل نمایند تا هم سوء برداشت‌های غلطی از مسایل نشود و هم حق مطلب ادا شود.

عضو فراکسیون خط امام در ادامه گفت: امیدواریم که چنین حوادث وحشتناکی تکرار نشود و تا آن جا که از دست ما برمی‌آید تلاش می‌کنیم.

وی همچنین از رایزنی با رئیس مجلس و گروه‌های مختلف سیاسی خبر داد و گفت: البته این مساله مورد تایید هیچکس نیست و بحث ما نیز این است که باید قانونی عادلانه و منصفانه عمل شود.

پزشکیان در ادامه گفت: دستگیر شدگان اگر مجرم هستند باید با آنها برخورد قانونی شود و در دادگاه محاکمه گردند نه اینکه افراد را آنقدر شکنجه دهند که چنین اتفاقاتی بیفتد.

وی در مورد تلاش کمیته حقیقت یاب رئیس مجلس برای بررسی وضعیت بازداشت شدگان اظهار بی‌اطلاعی نمود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet