ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1388/05/04 13:50:00
سرویس صحن
عابدی در واکنش به تذکر کواکبیان:

نگران کردن مردم جایی در مجلس ندارد

**محمد کریم عابدی در واکنش به تذکر کواکبیان درخصوص سوانح هوائی اخیر گفت: بزرگ‌نمایی مطالب و نگران کردن مردم جایی در مجلس ندارد.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده فردوس و طبس در جلسه علنی امروز یکشنبه  طی یک تذکر آئین نامه ای اظهار داشت:  این وظیفه ماست که مطالب را برای مردم روشن و شفاف بیان کنیم.

وی به حضور خود در محل سانحه هوایی فرودگاه مشهد اشاره کرد و گفت: هواپیمایی که در مشهد دچار سانحه شد، مربوط به ایران نیست بلکه مربوط به شرکت قزاقستان و بیمه آن‌ها بوده است.

عابدی افزود: 6 تن از هموطنان مان  در این سانحه جان خود را از دست داده که 3 نفر مسافر بوده و 3 نفر از آن شرکت و 9 نفر هم خدمه هواپیمایی قزاقستانی هستند.

نماینده فردوس و طبس تصریح کرد: کجای این سانحه مربوط به ایران اسلامی است و از کجا رقم این 200 نفر کشته آمده است؟ چرا اذهان مردم را از طریق رسانه‌ها نگران می‌کنیم؟

وی افزود: ما یک سانحه داشتیم آن هم در دست بررسی است و به زودی نتیجه اعلام خواهد شد.

عابدی یادآور شد: امشب هم کمیسیون امنیت ملی در محضر مسوولان شرکت‌های هواپیمایی کشور، استاندارد پرواز و وزیر راه در خدمت رئیس مجلس جلسه دارند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد:مردم بدانند که مجلس مصمم بوده و مطالب را دنبال می‌کند.

محمد حسن ابوترابی فرد  در پاسخ به تذکر عابدی گفت: همان گونه که اشاره شد هواپیمای دوم در ناوگان هوایی جمهوری اسلامی نبود و توضیحات حضرتعالی هم در این مورد و هم در پیگیری موضوع قطعا باعث روشن شدن اذهان مردم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet